Čas na serveru 00:13:24

Aukce LXXXXII/2023

 Josef Holub - Na Poličsku

Josef Holub
Na Poličsku

Id: 445501

olej/karton, rozměr 29 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský přípis

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Václav Kreisinger - Čtenářky

Václav Kreisinger
Čtenářky

Id: 446501

olej/plátno, rozměr 60 x 89 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Stanislav Kasparides - Portrét mladé šlechtičny

Stanislav Kasparides
Portrét mladé šlechtičny

Id: 434126

olej/plátno, rozměr 28,5 x 22,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, malba lokálně krakelovaná

Vyvolávací cena:

14 300

Detail

Patrik Saudek - Super-Hana

Patrik Saudek
Super-Hana

Id: 446105

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno a datováno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan Saudek - Mandoline Lesson

Mandoline Lesson

Id: 444902

kolorovaná fotografie, rozměr 34 x 31 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 800

Detail

Jaroslav Kotas - Paříž, Saint-Denis

Jaroslav Kotas
Paříž, Saint-Denis

Id: 445301

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

 Josef Holub - V lese

Josef Holub
V lese

Id: 445102

olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan Saudek - Trikolóra

Trikolóra

Id: 446403

barevná fotografie, rozměr 13 x 16 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně podpis autora, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Moje první fotografie...

Id: 447704

fotografie, rozměr ve výřezu 29 x 23 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, rámováno, (vznik 1959)

Vyvolávací cena:
7 500

13 000

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv II

Jan Kristofori
Hudební motiv II

Id: 441502

strukturální malba/sololit, rozměr 15 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 600

Detail

Zdeněk Smetana - Rákosníček

Zdeněk Smetana
Rákosníček

Id: 442302

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, z Večerníčku Jak Rákosníček nedodal správné zahradnické počasí (stopáž cca 3:30)

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Líbal - Letní krajina

František Líbal
Letní krajina

Id: 446001

olej/sololit, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Patrik Saudek - New Orleans

Patrik Saudek
New Orleans

Id: 446106

akvarel/tuš/papír, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jaroslav Panuška - Stromy v krajině

Jaroslav Panuška
Stromy v krajině

Id: 448301

olej/karton, rozměr 23 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Cína - Jelínek - Zimní nálada

František Cína - Jelínek
Zimní nálada

Id: 449106

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail