Čas na serveru 06:42:27

Aukce LXXXXII/2023

Patrik Saudek - Pařížanka

Patrik Saudek
Pařížanka

Id: 442501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie certifikátu o pravosti obrazu vystaveného autorem

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 56

Kristian Kodet - Dívka

Kristian Kodet
Dívka

Id: 447204

olej/papír, rozměr ve výřezu 40 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 49

Kamil Linhart - Krajina na Baltu

Kamil Linhart
Krajina na Baltu

Id: 440101

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, neznačeno, olištováno, ve spodní části potřísněné plátno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Míla Doleželová - Květinové zátiší

Míla Doleželová
Květinové zátiší

Id: 444202

olej/plátno, rozměr 140 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Josef Procházka - Lesní interiér

Josef Procházka
Lesní interiér

Id: 444401

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Účastníci: 23

Adolf Born - Jonáš

Jonáš

Id: 445904

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Květ

Marie Čermínová - Toyen
Květ

Id: 429001

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 69

Zdeněk Burian - Kamarádi z And

Zdeněk Burian
Kamarádi z And

Id: 442403

kvaš/papír, rozměr listu cca 21 x 30 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, ilustrace k povídce Václava Šolce Kamarádi z And, publikováno v časopisu Sedmička pionýrů, roč. 2, č. 25, 1968

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Zdeněk Burian - Oheň pod palubou

Zdeněk Burian
Oheň pod palubou

Id: 442401

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 44,5 x 31 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, na zadní straně razítko společnosti přátel Zdeňka Buriana, publikováno jako ilustrace k povídce Josepha Conrada Oheň pod palubou, edice Polnice, č. 10, Nakl. Toužimský & Moravec, přiložena kniha svázaných povídek s ilustracemi, včetně této

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

František Kaván - Letní nálada

František Kaván
Letní nálada

Id: 447901

olej/karton, rozměr 36 x 48 cm, značeno a popsáno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko (viz foto), rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Účastníci: 18

Jan Saudek - The Lust

The Lust

Id: 444903

kolorovaná fotografie, rozměr 31 x 40,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Antonín Mánes - Poutník

Antonín Mánes
Poutník

Id: 449002

olej/dřevěná deska, rozměr 14 x 22 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, jedná se o skicu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

35 500

Detail

Příhozy: 50

Zdeněk Sýkora - Linie

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 431101

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 57

Kristian Kodet - Akt

Kristian Kodet
Akt

Id: 447205

olej/papír fixovaný na kartonu, rozměr 58 x 18 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Roman Havelka - Horská bystřina

Roman Havelka
Horská bystřina

Id: 448002

olej/karton, rozměr 33,5 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, rok 1903

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 48