Čas na serveru 08:07:43

Aukce LXXXXII/2023

Marko Čermák - Rychlé šípy

Marko Čermák
Rychlé šípy

Id: 442411

kresba, kombinovaná technika propiska/tužka/papír, rozměr listu 29,5 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu, ve střední části viditelný přehyb

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Artuš Scheiner - Pasáček

Artuš Scheiner
Pasáček

Id: 442601

akvarel/papír, rozměr listu 34 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Vilém Amort - Poslední podpis

Vilém Amort
Poslední podpis

Id: 440702

bronzová plastika na dřevěném podstavci, rozměr plastiky 30 x 24 x 23 cm, s podstavcem 35 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan Slavíček - Benátky

Jan Slavíček
Benátky

Id: 442903

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Portrét dívky

Jaroslav Veris (Zamazal)
Portrét dívky

Id: 444203

olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Vavro Oravec - Mříž

Vavro Oravec
Mříž

Id: 446804

olej/plátno, rozměr 54,5 x 46 cm, značeno na zadní straně jako součást věnování autorem, olištováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jiří Mocek - Ráno

Jiří Mocek
Ráno

Id: 447501

olej/plátno, rozměr 30 x 50, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Autor neurčen - Portrét muže

Portrét muže

Id: 438912

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ferdinand Kotvald - Zimní ulice

Ferdinand Kotvald
Zimní ulice

Id: 442101

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Lauda - Stojící dívka

Jan Lauda
Stojící dívka

Id: 443601

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška plastiky 22,5 cm, celková výška 31,5 cm, značeno na zadní straně sochy dole, podstavec na několika místech otlučený

Vyvolávací cena:

Detail

Viktorie Chaloupková - Sestřičky

Viktorie Chaloupková
Sestřičky

Id: 443801

olej/sololit, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Na palubě

Kamil Lhoták
Na palubě

Id: 434119

litografie/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 10,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Marko Čermák - Vánoce v klubovně Rychlých šípů

Marko Čermák
Vánoce v klubovně Rychlých šípů

Id: 442410

kresba, kombinovaná technika propiska/tužka/papír, rozměr listu 40 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, kresba sloužila jako skica pro pozdější tvorbu akvarelu, ve střední části viditelný spoj listů a přehyb

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Saudek - Dopis Daně

Dopis Daně

Id: 442503

osobní dopis s autorsky ilustrovanou obálkou, rozměr obálky 16 x 23 cm, rozměr listu 30 x 20,5 cm, zaskleno, rámováno, původní stav, prošlé poštovním provozem

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Michl - Krajina

František Michl
Krajina

Id: 447803

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 7 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail