Čas na serveru 09:00:58

Aukce LXXXXII/2023

Oldřich Kulhánek - Kyselé kousnutí

Oldřich Kulhánek
Kyselé kousnutí

Id: 447707

litografie/papír, rozměr listu 64,5 x 48,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Tvář za sklem

Marie Čermínová - Toyen
Tvář za sklem

Id: 449413

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 15 x 10,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 57

Maurice Estéve - Lyrická abstrakce

Maurice Estéve
Lyrická abstrakce

Id: 434116

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 70 x 57 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Příhozy: 48

Jan Kristofori - Hudební motiv I

Jan Kristofori
Hudební motiv I

Id: 441501

strukturální malba/sololit, rozměr 15 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Příhozy: 54

Jan Rapin - Dívka s míčkem

Jan Rapin
Dívka s míčkem

Id: 444102

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Josef Ullmann - Cesta k samotě

Josef Ullmann
Cesta k samotě

Id: 445101

olej/karton, rozměr 24 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Salvador Dalí - Persistence paměti

Salvador Dalí
Persistence paměti

Id: 439301

litografie/papír, rozměr ve výřezu 48,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 700

Detail

Olbram Zoubek - Milenecké lože

Milenecké lože

Id: 444904

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 2009

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Příhozy: 53

Jaroslav Grus - Silnice

Jaroslav Grus
Silnice

Id: 448007

kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jan Hudec - Miska s citróny

Jan Hudec
Miska s citróny

Id: 449101

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

18 200

Detail

Příhozy: 51

Adolf Born - Balkonová scéna

Balkonová scéna

Id: 445902

barevná litografie/papír, rozměr listu 39 x 25,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 001

Detail

Jan Kutálek - Čert

Jan Kutálek
Čert

Id: 431801

kachel, pálena hlína, glazováno, rozměr 13 x 16 cm, značeno na spodní straně

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Adolf Born - Karneval v Benátkách

Karneval v Benátkách

Id: 443101

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Zdeněk Červinka - Jezdec

Zdeněk Červinka
Jezdec

Id: 443201

olej/sololit, rozměr 13 x 18 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jan Saudek - Marie Pet

Marie Pet

Id: 444901

kolorovaná fotografie, rozměr 31 x 38,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail