Čas na serveru 05:50:49

Aukce LXXXXII/2023

Pasta  Oner - I am the Only Thing

Pasta Oner
I am the Only Thing

Id: 435506

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 68 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Igor Kitzberger - Harlekýn

Igor Kitzberger
Harlekýn

Id: 441701

kolorovaná bronzová plastika na mramorovém podstavci, celková výška s podstavcem 22 cm, bez podstavce 18 cm, neznačeno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Zdeněk Miler - Krtek

Zdeněk Miler
Krtek

Id: 442301

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Marko Čermák - V peřejích

Marko Čermák
V peřejích

Id: 443102

akvarel/tuš/tužka/papír, rozměr ve výřezu 16 x 13 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno jako ilustrace k románu Miloše Zapletala Tábor u jezera, který na pokračování vycházel jako příloha časopisu Pionýrská stezka, roč. 4 (1973-74), ilustrace z č.9

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Olbram Zoubek - Loučení s ratolestí

Loučení s ratolestí

Id: 444905

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 2003

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Čapek - Závist

Josef Čapek
Závist

Id: 447401

pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 34 cm, značeno a popsáno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír lokálně poškozen (viz foto)

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Krištof Kintera - Telefonní číslo

Krištof Kintera
Telefonní číslo

Id: 446611

stříkaný akryl/ruční papír, rozměr listu cca 42 x 58 cm, značeno na zadní straně listu - přefoceno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, vznik 2001

Vyvolávací cena:

10 200

Detail

Johannes Boese - Žena s tamburínou

Johannes Boese
Žena s tamburínou

Id: 440701

bronzová plastika, rozměr cca 35 x 30 x 20 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Iva Hüttnerová - Kartářka

Iva Hüttnerová
Kartářka

Id: 447206

litografie/papír, rozměr listu 25 x 20 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef Jíra - Beránci boží - konvolut dvou kusů

Josef Jíra
Beránci boží - konvolut dvou kusů

Id: 449409

1) kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 12 x 10 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno 2) kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 8,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Zdeněk Miler - Krtek a myšky

Zdeněk Miler
Krtek a myšky

Id: 443001

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 23 x 28 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 700

Detail

Josef Jíra - A Noe se bál

Josef Jíra
A Noe se bál

Id: 443103

kolorovaná litografie/pastel/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

Jan  Zrzavý - Studie nohou

Studie nohou

Id: 442801

kresba/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 41,5 cm, neznačeno, uvedeno v Katalogu neznámých prací Jana Zrzavého pod číslem 418, papír v ploše pomačkán, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, v horní části znečištěno (viz foto)

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Patrik Saudek - Kometa I

Patrik Saudek
Kometa I

Id: 446104

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Lukáš Novák - Váza - edice Lost and Found

Lukáš Novák
Váza - edice Lost and Found

Id: 446613

broušená váza, lithyalinové sklo, vznik 2020, značeno, datováno a číslováno na spodní straně, 1/1

Vyvolávací cena:

9 500

Detail