Čas na serveru 06:42:32

Aukce LXXXXII/2023

Jaroslav Vlasák - Euforie

Jaroslav Vlasák
Euforie

Id: 438102

kombinovaná technika, olej/akryl/karton, strukturální malba, rozměr 90 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

29 000

Detail

Jiří Anderle - 7 x dívka a růže pro štěstí

7 x dívka a růže pro štěstí

Id: 440801

lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 32 x 25 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jiří Židlický - Jeleni

Jiří Židlický
Jeleni

Id: 443505

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 56 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, znečištěná pasparta

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

František Kupka - Bílé rytmy na černém

František Kupka
Bílé rytmy na černém

Id: 429006

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 48,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno a reprodukováno Museé Guggenheim, New York v roce 1975, č. 7

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jiří Mocek - Radost

Jiří Mocek
Radost

Id: 447502

olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jiří Načeradský - Nezbedníček

Jiří Načeradský
Nezbedníček

Id: 447001

olej/plátno, rozměr 27,8 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, popsáno na zadní straně, nerámováno, barva na pravé straně mírně popraskaná (viz foto)

Vyvolávací cena:

26 100

Detail

Jindra Husáriková - Vesnická pouť

Jindra Husáriková
Vesnická pouť

Id: 439801

olej/plátno, rozměr 70 x 60 cm, značeno ve spodní části, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
7 500

26 000

Detail

Václav Brožík - Studie rukou

Václav Brožík
Studie rukou

Id: 440201

olej/plátno, rozměr 22 x 35 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně opatřeno pozůstalostní pečetí

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Radek Andrle - Dívčí prameniště

Radek Andrle
Dívčí prameniště

Id: 443702

kolorovaná cínová plastika, rozměr 42,5 x 15 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Adolf Born - Galantní scéna v horách

Galantní scéna v horách

Id: 441401

barevná litografie/papír, rozměr listu 57 x 34 cm, rozměr ve výřezu 50 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, vznik díla 1976

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Adolf Born - Dravec

Dravec

Id: 443508

litografie/papír, rozměr listu 54,5 x 34,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Albín Brunovský - Chvála zamotaných snov

Albín Brunovský
Chvála zamotaných snov

Id: 447703

lept/mezzotinta/suchá jehla/ papír, rozměr ve výřezu 44 x 31 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, soutisk grafického listu s marginálním barevným rámem, publikováno v monografii autora Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 518

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jiří Anderle - Dívka s lilií

Dívka s lilií

Id: 447101

suchá jehla/mezzotinta/papír, fotografie v levém dolním rohu, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, popsáno na zadní straně, drobné oděrky na rámu, z cyklu Portrét v průběhu času

Vyvolávací cena:

24 500

Detail

Jan Saudek - Czech Beauties

Czech Beauties

Id: 442420

kolorovaná fotografie, rozměr cca 24 x 30,6 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

24 100

Detail

Robert Jiran - Léto

Robert Jiran
Léto

Id: 419803

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Příhozy: 54