Čas na serveru 08:07:48

Aukce LXXXXII/2023

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 445701

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jiří Kolář - Hudební motiv

Jiří Kolář
Hudební motiv

Id: 441503

koláž/papír, rozměr 30 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 800

Detail

Příhozy: 49

Jan Saudek - The Waterpipe

The Waterpipe

Id: 442413

fotografie, rozměr cca 30 x 41 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 700

Detail

Adolf Born - Čistič bot

Čistič bot

Id: 446103

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Olbram Zoubek - Torzo

Torzo

Id: 444906

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 36 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Gustav  Porš - Barvy podzimu

Gustav Porš
Barvy podzimu

Id: 445106

olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Adolf Born - Kozel

Kozel

Id: 446102

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Pasta  Oner - Succes is the best revange

Pasta Oner
Succes is the best revange

Id: 447302

barevná serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno 2/25 vlevo dole, vlevo dole slepotiskové razítko, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jan Saudek - Milenci

Milenci

Id: 446302

fotografie/kapa deska, rozměr 38,5 x 49,5 cm, značeno v horní části, rámováno, na zadní straně přípis autora, kapa deska lokálně mírně zvlněná

Vyvolávací cena:
6 000

16 100

Detail

Ladislav Maria Wagner - Před bouří

Ladislav Maria Wagner
Před bouří

Id: 441302

olej/sololit, rozměr 11 x 16 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Příhozy: 48

Robert Jiran - Ležící

Robert Jiran
Ležící

Id: 433111

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Oldřich Oplt - Bílý akt

Oldřich Oplt
Bílý akt

Id: 443301

olej/plátno, 90 x 190 cm (velký formát), neznačeno, popsáno na zadní straně, olištováno, malba místy krakelovaná

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jiří Anderle - Manipulace III

Manipulace III

Id: 445104

suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr 42 x 75 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Aleksander Augustynowicz - Odpočinek

Aleksander Augustynowicz
Odpočinek

Id: 439203

olej/dřevo, rozměr 24 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jiří Winter Neprakta - Paroháč

Jiří Winter Neprakta
Paroháč

Id: 442427

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, neznačeno, na zadní straně opatřeno autorským razítkem, popsáno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail