Čas na serveru 06:42:27

Aukce LXXXXII/2023

Vladimír Stříbrný - Dívka s květinami ve vlasech

Vladimír Stříbrný
Dívka s květinami ve vlasech

Id: 444801

olej/plátno, rozměr 75 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Viktor Stretti - Osud

Viktor Stretti
Osud

Id: 439601

olej/karton, rozměr cca 63 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 500

Detail

Kamil Lhoták - Všechno co mám rád

Kamil Lhoták
Všechno co mám rád

Id: 394005

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 23,5 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Kristian Kodet - Mezi křídly

Kristian Kodet
Mezi křídly

Id: 441601

olej/plátno, ovál - rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jan Saudek - Gypsy Queens

Gypsy Queens

Id: 442416

fotografie, rozměr cca 40 x 29,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

George Barris - Marilyn Monroe - The Last Photos

George Barris
Marilyn Monroe - The Last Photos

Id: 444701

fotografie, rozměr ve výřezu 35 x 27 cm, vpravo a vlevo dole slepotiskové razítko, popsáno a datováno na zadní straně, číslováno 25/99 na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Ivan Sedliský - Tizian

Ivan Sedliský
Tizian

Id: 433110

olej/plátno, rozměr 130 x 160 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

22 010

Detail

Salvador Dalí - Appareil et main

Salvador Dalí
Appareil et main

Id: 394014

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 22,5 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 60

Salvador Dalí - Zjevení Krista - Zpěv 14

Salvador Dalí
Zjevení Krista - Zpěv 14

Id: 443106

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 49

Jiří Židlický - Muflon

Jiří Židlický
Muflon

Id: 443506

pastel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

21 100

Detail

Příhozy: 49

Karel Chaba  - U Mánesa

Karel Chaba
U Mánesa

Id: 448501

olej/dřevotříska, rozměr 14 x 9,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

21 029

Detail

Příhozy: 50

Olbram Zoubek - Anděl zvěstování

Anděl zvěstování

Id: 442001

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

J.S. Jaroslav Šolc - Kubistické denní snění

J.S. Jaroslav Šolc
Kubistické denní snění

Id: 442905

kombinovaná technika, akryl/olej/inkoust/plátno, rozměr 55 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Vyčítal - Marťani

Jan Vyčítal
Marťani

Id: 442429

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 13 x 32 cm, neznačeno, volně loženo

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Příhozy: 56

Vladimír Jeniš - Stopařka

Vladimír Jeniš
Stopařka

Id: 446901

akryl/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail