Čas na serveru 05:41:51

Aukce LXXXXII/2023

Pasta  Oner - NAHLAVU

Pasta Oner
NAHLAVU

Id: 447301

kšiltovka polyester/elastan/sítotisk, Flexfit, vel. L-XL, č. 2/50, limitovaná edice kšiltovek pro Hero Clan, každý z deseti oslovených umělců vytvořil 5 originálních kusů, toto je č. 2/5, které vytvořil Pasta Oner, značeno na zadní straně, značeno a číslováno na přiložené kartičce

Vyvolávací cena:

Detail

Pravoslav Kotík - Večer tříkrálový

Pravoslav Kotík
Večer tříkrálový

Id: 448601

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 37 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Karel Holan - V přístavu

Karel Holan
V přístavu

Id: 449110

tempera/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Josef Hapka - V kopcích

Josef Hapka
V kopcích

Id: 448804

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě a na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

František X. Diblík - Kuřácké zátiší

František X. Diblík
Kuřácké zátiší

Id: 449109

olej/karton, rozměr 22 x 26 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Jaromír Sedláček - Hauptmann - Vrtbovská zahrada

Jaromír Sedláček - Hauptmann
Vrtbovská zahrada

Id: 449405

olej/karton, rozměr 40 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jiří Lauda - Rafael Kubelík

Jiří Lauda
Rafael Kubelík

Id: 448602

olej/plátno, rozměr ve výřezu 26,5 x 22 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Brunner - Bretaňský tanec

Antonín Brunner
Bretaňský tanec

Id: 439201

olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rozeschlém rámu, v levém horním rohu poškozená malba (viz foto)

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Jiří Židlický - Horní Litvínov

Jiří Židlický
Horní Litvínov

Id: 443504

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 57 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

František Emler - Podzim

František Emler
Podzim

Id: 449203

tempera/sololit, rozměr 16 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

František Emler - Konvolut tří kusů

František Emler
Konvolut tří kusů

Id: 449206

Karlův most: kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 7 x 9 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno Chrám Sv. Víta: kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 7 x 9 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno Mořské pobřeží: kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 8 x 10 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Peithner - V parku

Rudolf Peithner
V parku

Id: 448004

olej/plátno, rozměr 29 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

František Emler - Zima

František Emler
Zima

Id: 449204

tempera/sololit, rozměr 17 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Emanuel Hosperger - Mořský příboj

Emanuel Hosperger
Mořský příboj

Id: 448805

olej/karton, rozměr 44 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Kamil Vladislav Muttich - Benátky

Kamil Vladislav Muttich
Benátky

Id: 448005

kombinovaná technika, akvarel/pastel/karton, rozměr 48 x 44 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail