Čas na serveru 06:16:53

Aukce LXXXXII/2023

Míla Doleželová - Květiny v džbánu

Míla Doleželová
Květiny v džbánu

Id: 444201

olej/plátno, rozměr 69 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 79

Olbram Zoubek - Eva, Adam, Had

Eva, Adam, Had

Id: 448101

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 16 x 16 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1992

Vyvolávací cena:

60 010

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 63

Otakar Číla - Tetřívci

Otakar Číla
Tetřívci

Id: 445103

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, na zadní straně dobový prodejní štítek

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 58

Jan Saudek - Dopis Jitce

Dopis Jitce

Id: 442504

osobní dopis s autorsky ilustrovanou obálkou, přiloženy dvě autorem podepsané fotografie, volně loženo, původní stav, prošlé poštovním provozem

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 60

Igor Kitzberger - Herecká trojice

Igor Kitzberger
Herecká trojice

Id: 443701

bronzová plastika na mramorovém podstavci, výška plastiky 26 cm, celková výška 29 cm, značeno na plintu, přiložena kopie původního nabývacího dokladu z roku 1998

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Vlastimil  Beneš - Údolí

Vlastimil Beneš
Údolí

Id: 439401

olej/plátno, rozměr 81 x 110 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, doba vzniku po roce 1945, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

54 000

Detail

Příhozy: 58

 Josef Holub - Z Povltaví

Josef Holub
Z Povltaví

Id: 445502

olej/karton, rozměr 48 x 59 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně autorský přípis

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 59

  Autor neurčen - Bouře (17. stol.)

Bouře (17. stol.)

Id: 440003

olej/plátno, rozměr 52 x 67 cm, značeno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Olbram Zoubek - Ratolest

Ratolest

Id: 445402

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 15,5 x 16 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

50 010

Detail

Účastníci: 23

Jan Saudek - Hey, Joe!

Hey, Joe!

Id: 446301

fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, značeno a popsáno také na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti

Vyvolávací cena:
7 500

50 000

Detail

Zdeněk Burian - Německý ohař

Zdeněk Burian
Německý ohař

Id: 442402

kvaš/papír, rozměr listu 31 x 44 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, publikováno v časopise Pionýrská stezka, roč. 5, č. 9 jako ilustrace k povídce M.M.Prišvina Moji přátelé

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 60

Ladislav Maria Wagner - Andělé

Ladislav Maria Wagner
Andělé

Id: 441301

olej/sololit, rozměr 40 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

48 100

Detail

Otakar Nejedlý - Staroměstská mostecká věž

Otakar Nejedlý
Staroměstská mostecká věž

Id: 440704

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 60 x 85 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Alfons Mucha - připsáno - Konvolut dvou kusů

Alfons Mucha - připsáno
Konvolut dvou kusů

Id: 439902

Studie ženy: lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 18,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, Studie ženy II: lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 30 x 18,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 56

Zdeněk Burian - Pravěký svět Zdeňka Buriana

Zdeněk Burian
Pravěký svět Zdeňka Buriana

Id: 442406

kombinovaná technika, tužka/pastelka/papír, rozměr listu 19 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, v levém horním rohu flek, publikováno v knize Pravěký svět Zdeňka Buriana, nakl. Albatros, 2022

Vyvolávací cena:

42 000

Detail