Čas na serveru 12:29:51

Aukce LXXXXII/2023

  Autor neurčen - Lovecké zátiší

Lovecké zátiší

Id: 447801

olej/karton, rozměr 24 x 20 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Walther Klemm - Rybáři

Walther Klemm
Rybáři

Id: 434103

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Georg Günther - Muž s dýmkou

Georg Günther
Muž s dýmkou

Id: 447802

olej/plátno, rozměr 21 x 16 cm, značeno a popsáno vlevo nahoře, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Hans Meid - Krajina

Hans Meid
Krajina

Id: 434102

tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail