Čas na serveru 07:25:56

Aukce LXXXXII/2023

Josef Navrátil - Květinové zátiší

Josef Navrátil
Květinové zátiší

Id: 447804

kvaš/papír, rozměr 42 x 27 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně určení pravosti V.V. Štech (1935), zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Ota Bubeníček - Nálada před bouří

Ota Bubeníček
Nálada před bouří

Id: 448003

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef Štolovský - Od Loun

Josef Štolovský
Od Loun

Id: 449105

olej/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jiří Židlický - Srnec

Jiří Židlický
Srnec

Id: 443507

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Albín Brunovský - Píseň písní II

Albín Brunovský
Píseň písní II

Id: 445201

lept/mezzotinta/suchá jehla/ruční papír, rozměr listu 33 x 25 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, publikováno v autorově monografii Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997 pod č. 556

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Neznačeno - Akt ležící ženy

Neznačeno
Akt ležící ženy

Id: 448202

olej/překližka, rozměr 39 x 62 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Apollonas Soben - Toskánsko

Apollonas Soben
Toskánsko

Id: 435406

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a číslováno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Vlasák - Okno

Jaroslav Vlasák
Okno

Id: 438101

kombinovaná technika olej/akryl/dřevo, rozměr 92 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole

Vyvolávací cena:

Detail

Andrej Bělocvětov - Kompozice

Andrej Bělocvětov
Kompozice

Id: 442902

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno a datováno v horní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Rapin - Paganini

Jan Rapin
Paganini

Id: 444103

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Pařížské střechy

František Tichý
Pařížské střechy

Id: 445105

lept/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 29,5 cm, značeno vlevo dole v tisku, značeno a datováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Načeradský - Dvojice

Jiří Načeradský
Dvojice

Id: 448808

tuš/papír, rozměr 33 x 26 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Bauch - Dvě dívky

Jan Bauch
Dvě dívky

Id: 448806

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 22 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Oldřich Kulhánek - Muž a žena

Oldřich Kulhánek
Muž a žena

Id: 432301

litografie/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Ota Janeček - Česání

Česání

Id: 434106

tužka/papír, rozměr listu 35 x 25, 5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail