Čas na serveru 07:02:52

Aukce LXXXXII/2023

Adolf Born - Josephine Baker

Josephine Baker

Id: 394010

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Načeradský - Žena a muž

Jiří Načeradský
Žena a muž

Id: 448807

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Fišárek - Na periferii

Alois Fišárek
Na periferii

Id: 449107

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 33 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Emanuel Frinta - Studie dívky

Emanuel Frinta
Studie dívky

Id: 434117

tužka/papír, rozměr ve výřezu 100 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Saudek - Dopis Ireně

Dopis Ireně

Id: 442421

osobní dopis s autorsky ilustrovanou obálkou, paspartováno, nerámováno, původní stav, prošlé poštovním provozem

Vyvolávací cena:

Detail

Libor Fára - Procházka nočním hradem

Libor Fára
Procházka nočním hradem

Id: 442901

koláž/papír, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Milton H. Greene - Marilyn Monroe

Milton H. Greene
Marilyn Monroe

Id: 435302

fotografie, rozměr ve výřezu 30,5 x 30,5 cm, neznačeno, autorsky popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Zdeněk Burian - Poklady dobrodruhů

Zdeněk Burian
Poklady dobrodruhů

Id: 442405

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 9,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, publikováno v knize Poklady dobrodruhů, M. Kosina, Nakl. Smolíková-Mečířová (1948)

Vyvolávací cena:

4 844

Detail

Jan Rapin - Zátiší s míčkem

Jan Rapin
Zátiší s míčkem

Id: 442904

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Jaroslav Šetelík - Sarajevo

Jaroslav Šetelík
Sarajevo

Id: 439202

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 29 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

František Xaver  Harlas - Krajina s jezdcem

František Xaver Harlas
Krajina s jezdcem

Id: 441201

olej/karton, rozměr ve výřezu 18,5 x 8 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

J. Sedláček - Tetřev

J. Sedláček
Tetřev

Id: 449901

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Za chalupou

Otakar Hůrka
Za chalupou

Id: 449404

olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Milan Staněk - Kohoutí zápasy

Milan Staněk
Kohoutí zápasy

Id: 439501

olej/sololit, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Vladimír Tučapský - Gwen Stacy

Vladimír Tučapský
Gwen Stacy

Id: 446402

olej/plátno, rozměr 30 x 30 cm, neznačeno, olištováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail