Čas na serveru 05:13:01

Aukce LXXXXII/2023

František Hodonský - Povodeň

František Hodonský
Povodeň

Id: 449701

olej/plátno, rozměr 105 x 180 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, olištováno, publikováno v autorově monografii Hodonský, vyd. Galerie Dolmen v roce 2010 na str. 146 - 147

Vyvolávací cena:
15 000

105 000

Detail

Příhozy: 82

Jan Saudek - Portrét Sáry

Portrét Sáry

Id: 438302

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen ručně malovaný certifikát pravosti

Vyvolávací cena:
11 500

100 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 57

Jiří Židlický - V lese

Jiří Židlický
V lese

Id: 443502

olej/překližka, rozměr 120 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
14 500

100 000

Detail

Příhozy: 68

Jiří Židlický - Bažanti

Jiří Židlický
Bažanti

Id: 443503

olej/překližka, rozměr 150 x 120 cm (VÝRAZNĚ VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
16 000

86 000

Detail

Příhozy: 60

Adolf Born - Kočka

Kočka

Id: 446101

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Příhozy: 69

Jan Rambousek - Varieté

Jan Rambousek
Varieté

Id: 440705

olej/plátno, rozměr 44 x 59 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

83 000

Detail

Příhozy: 71

Stanislav Libenský - Váza

Stanislav Libenský
Váza

Id: 441101

broušené sklo, rozměr cca 42 x 23 cm, značeno a popsáno ve spodní části

Vyvolávací cena:

82 000

Detail

Příhozy: 90

Vladimír Komárek - Růžový sad

Vladimír Komárek
Růžový sad

Id: 444101

olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

78 500

Detail

Příhozy: 54

Robert Jiran - Pozdrav Slunci

Robert Jiran
Pozdrav Slunci

Id: 418205

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Příhozy: 81

Olbram Zoubek - Klíčnice pravá a levá - konvolut dvou kusů

Klíčnice pravá a levá - konvolut dvou kusů

Id: 445801

papírový reliéf/ruční papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 23,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, vznik 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 70

František Kaván - Třešeň u Rváčova

František Kaván
Třešeň u Rváčova

Id: 440001

olej/karton, rozměr 56 x 74 cm, značeno a popsáno vpravo dole, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
9 500

64 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 59

Blanka Bohdanová - Černé tulipány

Blanka Bohdanová
Černé tulipány

Id: 440802

olej/plátno, rozměr 33 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 58

Andy Warhol - Franz Kafka

Andy Warhol
Franz Kafka

Id: 446201

litografie/ruční papír, rozměr listu cca 57 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, 14/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 71

Oldřich Kulhánek - Ecce homo No. 1

Oldřich Kulhánek
Ecce homo No. 1

Id: 447705

litografie/papír, rozměr listu 73 x 57,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

61 001

Detail

Příhozy: 72

Josef  Svoboda - Ve Stromovce

Josef Svoboda
Ve Stromovce

Id: 442602

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, malba místy krakelovaná

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 69