Čas na serveru 09:00:54

Aukce LXXXXII/2023

Oldřich Kulhánek - Hledání identity

Oldřich Kulhánek
Hledání identity

Id: 447706

litografie/papír, rozměr listu 76 x 55 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

33 500

Detail

Adolf Born - Anděl

Anděl

Id: 445903

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 32,5 x 22 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 447201

bronzová plastika na podstavci, rozměr 10 x 9 cm, značeno na podstavci, číslováno, kat. číslo 9738, přiložen certifikát autorství vydaný Ing. Tomášem Janečkem - synem autora

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Josef Procházka - Červené střechy

Josef Procházka
Červené střechy

Id: 448001

olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Andy Warhol - Socha Svobody

Andy Warhol
Socha Svobody

Id: 446202

litografie/ruční papír, rozměr listu cca 57 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, 26/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

32 600

Detail

Alois Schneiderka - Luční kvítí

Alois Schneiderka
Luční kvítí

Id: 444205

olej/karton, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Josef Jíra - Krajina

Josef Jíra
Krajina

Id: 444501

kombinovaná technika/olej/tempera/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jan Kutálek - Svícen - lesní mužíček

Jan Kutálek
Svícen - lesní mužíček

Id: 428108

pálená hlína/glazura, rozměr 40 x 20 cm, značeno na spodní straně

Vyvolávací cena:
7 500

31 000

Detail

Pierre-Jules Mene - Objetí

Pierre-Jules Mene
Objetí

Id: 440703

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr cca 35 x 53 x 20 cm, neznačeno, jde o jedno z Meneho nejslavnějších děl L'Accolade (Objetí), jinak též zvané Tachiani a Nedjebé - arabští koně.

Vyvolávací cena:
7 500

31 000

Detail

Jaroslav Grus - Odpočinek na břehu

Jaroslav Grus
Odpočinek na břehu

Id: 448801

olej/karton fixovaný na překližce, rozměr 72 x 103 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Marko Čermák - Modrá pětka

Marko Čermák
Modrá pětka

Id: 442407

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, publikováno v časopisu Pionýrská stezka, roč. 19, č. 8, 1988/89,díl Popeláci a Popelky (Modrá Pětka: text J. Hromádko, B. Kolář aka J.B.Kamil, ilustrace Marko Čermák)

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Patrik Saudek - Bar-Bar-Ella

Patrik Saudek
Bar-Bar-Ella

Id: 442412

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 50 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 55

Ota Janeček - Úsvit nad krajinou

Úsvit nad krajinou

Id: 447202

olej/sololit, rozměr 22,5 x 29 cm, neznačeno, rámováno, vznik 1988, přiložen certifikát autorství vydaný Ing. Tomášem Janečkem - synem autora

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Adam a Eva

Oldřich Kulhánek
Adam a Eva

Id: 447702

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 47 x 34 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Řetěz štěstí

Marie Čermínová - Toyen
Řetěz štěstí

Id: 434121

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11 cm, značeno vpravo dole tužkou, vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 079

Detail