Čas na serveru 07:02:56

Aukce LXXXXVI/2024

Jan Saudek - Královna

Královna

Id: 478201

fotografie, rozměr listu 25 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Miloslav Holý_ - Květnová kytice

Miloslav Holý_
Květnová kytice

Id: 478301

olej/plátno, rozměr 105 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Josef Mánes - Vltava a její prameny

Josef Mánes
Vltava a její prameny

Id: 481301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 22 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Olbram Zoubek - Agamemnón

Agamemnón

Id: 484502

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 37,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1985)

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

František Cína - Jelínek - Na mýtině

František Cína - Jelínek
Na mýtině

Id: 474503

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 600

Detail

Oldřich Hlavsa - Rybník v Týnišťské oboře

Oldřich Hlavsa
Rybník v Týnišťské oboře

Id: 469501

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 36 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Daněk - Sedláček - U potoka

František Daněk - Sedláček
U potoka

Id: 470301

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Josef Liesler - U moře

Josef Liesler
U moře

Id: 482201

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm,, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Josef  Šíma - Svěcení a znesvěcení lásky

Josef Šíma
Svěcení a znesvěcení lásky

Id: 476901

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 499

Detail

Jiří Grus - Saxana II

Jiří Grus
Saxana II

Id: 483406

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, návrh kreslených titulků k filmu Saxana II

Vyvolávací cena:

12 300

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 478901

pastel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem, synem autora, kat. č. 9002

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Gustav Macoun - Břízka

Gustav Macoun
Břízka

Id: 481002

olej/překližka, rozměr 61 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jaroslav Vlasák - Dejavu

Jaroslav Vlasák
Dejavu

Id: 472301

olej/karton, rozměr 37 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Iva Hüttnerová - Souboj

Iva Hüttnerová
Souboj

Id: 483202

barevná litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Patrik Saudek - Tarzan

Patrik Saudek
Tarzan

Id: 486104

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno, námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek, přiložen certifikát pravosti obrazu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail