Čas na serveru 04:06:39

Aukce LXXXXVI/2024

Andrej Barčík - Zátiší s flašou

Andrej Barčík
Zátiší s flašou

Id: 478601

kombinovaná koláž s olejovými podmalbami a domalbami/karton, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Iva Hüttnerová - Plavci

Iva Hüttnerová
Plavci

Id: 479401

olej/plátno, rozměr 30 x 24 cm (ovál), značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 61

Oldřich Hlavsa - Z Chlumu nad Německou Rybnou

Oldřich Hlavsa
Z Chlumu nad Německou Rybnou

Id: 469504

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, vpravo dole drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Rudolf Krivoš - Domy na lazoch II. (Tisovec)

Rudolf Krivoš
Domy na lazoch II. (Tisovec)

Id: 473807

kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 51,5 x 61,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:
7 000

49 000

Detail

Příhozy: 56

Olbram Zoubek - Géa a Úranos

Géa a Úranos

Id: 483803

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 16 x 16,5 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (1999)

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Účastníci: 18

Salvador Dalí - Minotaurus

Salvador Dalí
Minotaurus

Id: 478001

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 21,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, zpěv 12, Peklo, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Jan Saudek - Bez názvu

Bez názvu

Id: 486002

kolorovaná fotografie/papír, rozměr 58,5 x 50 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, oděrky na rámu, přiložen autorem ručně psaný certifikát pravosti díla

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Jan Štursa - Mesalina

Jan Štursa
Mesalina

Id: 480301

bronzová plastika, celkový rozměr 36,5 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

43 150

Detail

Iva Hüttnerová - Werich

Iva Hüttnerová
Werich

Id: 483201

litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

42 001

Detail

Příhozy: 53

Tomáš Limberk - Příběh staré pumpy

Tomáš Limberk
Příběh staré pumpy

Id: 484701

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 51

Michal Singer - Překážky aztécké civilizace

Michal Singer
Překážky aztécké civilizace

Id: 487401

akryl/plátno, rozměr 190 x 140 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
12 000

40 500

Detail

Adolf Born - Rajská vzduchoplavba

Rajská vzduchoplavba

Id: 487701

litografie/papír, rozměr 59 x 48 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 60

Jaroslav Panuška - Lekníny

Jaroslav Panuška
Lekníny

Id: 480201

olej/překližka, rozměr 36 x 51 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

38 100

Detail

Příhozy: 49

Jan Rapin - Amelie z Montmartru

Jan Rapin
Amelie z Montmartru

Id: 480001

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 50

Jiří Trnka - Krajina

Jiří Trnka
Krajina

Id: 484901

akvarel/tuš/běloba/karton, značeno ve spodní části, rozměr ve výřezu 10 x 12,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail