Čas na serveru 07:33:10

Aukce LXXXXVI/2024

Karel Langer - Horská krajina

Karel Langer
Horská krajina

Id: 471501

olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Václav Zykmund - Rozprostranění

Václav Zykmund
Rozprostranění

Id: 477001

asambláž, kombinovaná technika/sololit, rozměr 18,5 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Frank Powolny - Marilyn Monroe

Frank Powolny
Marilyn Monroe

Id: 483302

fotografie, rozměr ve výřezu 24,5 x 19,5 cm, neznačeno, na zadní straně autorské razítko, číslováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Patrik Saudek - Pobožný střelec

Patrik Saudek
Pobožný střelec

Id: 486103

akvarel/tuš/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno v ploše, zaskleno, rámováno, námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek, přiložen certifikát pravosti obrazu vystavený autorem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Otto Molitor - Krojovaná dívka

Otto Molitor
Krojovaná dívka

Id: 488501

kombinovaná technika/karton, rozměr 34 x 47 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 490002

linoryt/papír, rozměr listu 66 x 48 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

Kamil Lhoták - Aeroplán nad nádrží

Kamil Lhoták
Aeroplán nad nádrží

Id: 461007

serigrafie/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Apollonas Soben - Nastal čas

Apollonas Soben
Nastal čas

Id: 466804

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a číslováno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát autenticity

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

  Autor neurčen - Písmena

Písmena

Id: 471001

dřevěný reliéf, rozměr 36 x 82 cm, neznačeno

Vyvolávací cena:
6 000

10 500

Detail

Adolf Born - Přípitek

Přípitek

Id: 476902

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 28,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Adolf Born - Mach a Šebestová

Mach a Šebestová

Id: 478202

ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 11,5 x 15 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Kamil Kubík - Hotel Plaza New York

Kamil Kubík
Hotel Plaza New York

Id: 487703

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 59 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Mocek - Podvečerní koupel

Jiří Mocek
Podvečerní koupel

Id: 488401

olej/plátno, rozměr 40 x 28 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Kutálek - Čertík

Jan Kutálek
Čertík

Id: 488601

pálená hlína, glazováno, rozměr cca 13 x 10 cm, značeno na spodní straně

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Ivan Horyna - Krajina

Ivan Horyna
Krajina

Id: 489402

olej/sololit, rozměr 44 x 32 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail