Čas na serveru 08:07:53

Aukce LXXXXVI/2024

Kristian Kodet - Spřízněné duše

Kristian Kodet
Spřízněné duše

Id: 478905

olej/papír, rozměr ve výřezu 59 x 34 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

22 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Pocta Claudio Monteverdi

Oldřich Kulhánek
Pocta Claudio Monteverdi

Id: 479602

lept/papír, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 482105

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

22 000

Detail

Ivan Sedliský - Akt

Ivan Sedliský
Akt

Id: 482301

strukturovaná malba, olej/písek/plátno, rozměr 55 x 98 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně autorský štítek

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Olbram Zoubek - Stéla O. - orantka (detail)

Stéla O. - orantka (detail)

Id: 484501

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 37 x 17 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1996)

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan Saudek - Summertime

Summertime

Id: 485701

kolorovaná fotografie, rozměr listu 39,5 x 29,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, antireflexním sklem, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Rudolf Marcuse - Tanečnice

Rudolf Marcuse
Tanečnice

Id: 486701

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 41 cm, výška podstavce 10,5 cm, značeno autorem a litcem na podstavci, chybí kousek pravé náušnice

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Kristian Kodet - Spojené oči

Kristian Kodet
Spojené oči

Id: 471707

olej/karton, rozměr 36 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef  Svoboda - Odpočinek na břehu

Josef Svoboda
Odpočinek na břehu

Id: 476701

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Karel Vítězslav Mašek - Amoret

Karel Vítězslav Mašek
Amoret

Id: 477501

olej/plátno, rozměr 32,5 x 32,5 cm, značeno monogramem ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám, publikováno v časopise Zlatá Praha, roč. 1894, str. 385 svazku

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Ota Janeček - Slunce

Slunce

Id: 478902

olej/plátno, rozměr 20,5 x 32 cm, neznačeno, rámováno, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem, synem autora (3.11.2016)

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Patrik Saudek - Moulin Rouge

Patrik Saudek
Moulin Rouge

Id: 486105

kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti obrazu vystavený autorem

Vyvolávací cena:

20 200

Detail

Miroslava Kocmanová - Ikaros

Miroslava Kocmanová
Ikaros

Id: 483603

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 485601

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 16,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Olbram Zoubek - Zastavení

Zastavení

Id: 478203

papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu cca 29,5 x 20,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1992)

Vyvolávací cena:

19 500

Detail