Čas na serveru 07:25:44

Aukce LXXXXVI/2024

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 482403

bronzová plastika, celkový rozměr 6,5 x 7 cm, značeno na plintu, kat.č. 9369

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Účastníci: 21

Pavel Pardy - Šachovnice

Pavel Pardy
Šachovnice

Id: 482003

olej/sololit, rozměr 24 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 56

Pavel Pardy - Mateřství

Pavel Pardy
Mateřství

Id: 482004

olej/sololit, rozměr 35 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Petr Modlitba - V říši tygra

Petr Modlitba
V říši tygra

Id: 488205

barevný kvaš/karton, rozměr ve výřezu 35,5 x 25 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po

Vyvolávací cena:
7 500

30 000

Detail

Josef Lada - Na dvorku

Josef Lada
Na dvorku

Id: 479001

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na několika místech znečištěný papír

Vyvolávací cena:

29 900

Detail

Míla Doleželová - Děti

Míla Doleželová
Děti

Id: 477901

olej/karton, rozměr 55 x 37 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

František Ringo Čech - Nuestra Seňora de la Almudena Madrid

František Ringo Čech
Nuestra Seňora de la Almudena Madrid

Id: 475501

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Účastníci: 20

Vincenc Beneš - Nymburk

Vincenc Beneš
Nymburk

Id: 476206

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 47 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 000

28 000

Detail

Olbram Zoubek - Učitel

Učitel

Id: 483102

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 18 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1992)

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Olbram Zoubek - Muž

Muž

Id: 483804

reliéf, olovo/cín, rozměr 16,5 x 8,5 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1962)

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Účastníci: 18

J.S. Jaroslav Šolc - Milostivé léto

J.S. Jaroslav Šolc
Milostivé léto

Id: 487101

kombinovaná technika, olej/inkoust/akryl/plátno, rozměr 70 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jan Saudek - Život (Se svým druhým synem)

Život (Se svým druhým synem)

Id: 479301

fotografie/kapa deska, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Adolf Born - Muž s cigaretou

Muž s cigaretou

Id: 486101

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 12 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

J.S. Jaroslav Šolc - Kudy odešlo 20. století?

J.S. Jaroslav Šolc
Kudy odešlo 20. století?

Id: 485901

kombinovaná technika, akryl/inkoust/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

25 242

Detail

Salvador Dalí - Apoteóza Homéra

Salvador Dalí
Apoteóza Homéra

Id: 482904

barevná litografie/papír, rozměr listu 62 x 89 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, reference: Albert Field, str. 251

Vyvolávací cena:

25 001

Detail