Čas na serveru 08:39:00

Aukce LXXXXVI/2024

Vladimír Komárek - Busta

Vladimír Komárek
Busta

Id: 486301

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, přiložen původní nabývací doklad z roku 1997

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Příhozy: 67

Boris Jirků - Víno, ženy a zpěv

Boris Jirků
Víno, ženy a zpěv

Id: 482701

kombinovaná technika, akryl/voskový pastel/plátno, rozměr 96,5 x 71 cm, značeno a datováno na pravé straně, popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

88 000

Detail

Příhozy: 51

Vladimír Komárek - Stromy

Vladimír Komárek
Stromy

Id: 486302

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

88 000

Detail

Účastníci: 30

Příhozy: 74

Vilém  Kreibich - Lokomotivy

Vilém Kreibich
Lokomotivy

Id: 479201

olej/plátno, rozměr 80 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:
15 000

83 010

Detail

Příhozy: 67

Kája Saudek - Tam na konci světa

Kája Saudek
Tam na konci světa

Id: 486102

kombinovaná technika, latex/tuš/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:
9 500

82 000

Detail

Příhozy: 87

Václav Malý - Odpočinek

Václav Malý
Odpočinek

Id: 485401

olej/plátno, rozměr 73 x 102 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

80 000

Detail

Příhozy: 81

Vladimír Kompánek - Vánoční čas

Vladimír Kompánek
Vánoční čas

Id: 473805

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 50 x 71 cm, značeno v malbě uprostřed, rámováno, přiložen Znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

František Kaván - Zimní krajina

František Kaván
Zimní krajina

Id: 478303

Nová Ves u Lomnice nad Popelkou, olej/karton, rozměr 25 x 35,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, vznik cca 1907

Vyvolávací cena:
7 500

71 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 78

Rudolf Kundera - Oslavy v Marseille

Rudolf Kundera
Oslavy v Marseille

Id: 486005

olej/sololit, rozměr 91 x 125 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
9 500

71 000

Detail

Příhozy: 55

Josef Jíra - Bouřlivé pobřeží, Balt

Josef Jíra
Bouřlivé pobřeží, Balt

Id: 484201

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 59 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 53

Vlastimil Zábranský - Bez názvu

Vlastimil Zábranský
Bez názvu

Id: 484505

kombinovaná technika/karton, rozměr 45 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
9 500

66 600

Detail

Příhozy: 52

Jan  Zrzavý - Madona

Madona

Id: 471411

barevná litografie/papír, rozměr 54 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 82

Lutobor Hlavsa - Van Eyckovo okno

Lutobor Hlavsa
Van Eyckovo okno

Id: 482501

olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, vystaveno v Alšově jihočeské galerii na výstavě Skutečnost a iluze v roce 1993, přiložena kopie listů z katalogu

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 64

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 476209

bronzová patinovaná plastika na mramorovém podstavci, rozměr s podstavcem 33 cm, bez podstavce 29 cm, značeno a datováno na pravé straně, značeno litcem na zadní straně, pozdější odlitek

Vyvolávací cena:
10 000

61 000

Detail

Zdeněk Burian - Hrdina léky hledající

Zdeněk Burian
Hrdina léky hledající

Id: 488202

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 12,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzálním sklem, rámováno, kresba oříznuta podle vnějších obrysů, publikováno jako ilustrace v knize Syn lovce medvědů, Karel May, vyd. Jan Toužimský, 1933, str. 185, kniha přiložena, po

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 66