Čas na serveru 07:25:42

Aukce LXXXXVI/2024

Oldřich Kulhánek - Konvolut dvou kusů: ex libris Ženy

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů: ex libris Ženy

Id: 463509

Žena zboku: barevný lept/papír, rozměr listu 22 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, Žena zády: barevný lept/papír, rozměr listu 24 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

6 900

Detail

Kamil Lhoták - Nákladní auto

Kamil Lhoták
Nákladní auto

Id: 485204

tisková technika/papír, rozměr listu 10,5 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole perem, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v monografii Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby na str. 71

Vyvolávací cena:

6 700

Detail

Pasta  Oner - Last Day in Paradise

Pasta Oner
Last Day in Paradise

Id: 404210

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Láhev

Kamil Lhoták
Láhev

Id: 444207

litografie/papír, rozměr listu 42 x 29 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Winter Neprakta - Pudřenka

Jiří Winter Neprakta
Pudřenka

Id: 479002

tuš/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 17 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno (pod paspartou vtip: "Miláčku, tady ti hapala ta pudřenka?"

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Slíva - Psychoanalýza

Jiří Slíva
Psychoanalýza

Id: 481701

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Lev Šimák - Zrcadlení

Lev Šimák
Zrcadlení

Id: 476804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 42,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 300

Detail

Arkadij Solovjev - Buky

Arkadij Solovjev
Buky

Id: 486502

olej/pláno, rozměr 69 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 300

Detail

W. Anders - U rybníka

W. Anders
U rybníka

Id: 479802

olej/karton, rozměr 15,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

6 100

Detail

Karel Valter - Kytice

Karel Valter
Kytice

Id: 479604

olej/karton, rozměr ve výřezu 62,5 x 42,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Josef Lorenzl - Tanečnice

Josef Lorenzl
Tanečnice

Id: 480402

bronzová plastika, patinovaný bronz/dřevěný podstavec, celková výška 25 cm, výška podstavce 2 cm, značeno ve spodní části, drobné oděrky ve spodní části (levá noha)

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Maxmilian Pirner - Portrét dívky

Maxmilian Pirner
Portrét dívky

Id: 480805

pastel/papír, průměr 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Elzie Crisler Segar - Pepek námořník

Elzie Crisler Segar
Pepek námořník

Id: 484101

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 32,5 x 23 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jaroslav Šámal - Vyschlý rybník

Jaroslav Šámal
Vyschlý rybník

Id: 484401

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Hanz Hamza - V zamyšlení

Hanz Hamza
V zamyšlení

Id: 485003

olej/dřevěná deska, rozměr 24,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail