Čas na serveru 04:32:05

Aukce LXXXXVI/2024

 Firma - Z cyklu MODRÝ MAURICIUS, V. (cyklus šesti ks)

Firma
Z cyklu MODRÝ MAURICIUS, V. (cyklus šesti ks)

Id: 482605

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, č. 18/50

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jiří Grus - Ruce na stůl, Saxana II

Jiří Grus
Ruce na stůl, Saxana II

Id: 483405

kombinovaná technika, tuš/běloba/papír, rozměr listu 29,5 x 42 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, návrh kreslených titulků k filmu Saxana II

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

František  Tichý - Lyrovník

František Tichý
Lyrovník

Id: 471414

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Nora Musatová - Setkání nad Prahou

Nora Musatová
Setkání nad Prahou

Id: 481801

olej/sklo, rozměr 16,5 x 11,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 209

Detail

Ivan Sedliský - Praha barokní

Ivan Sedliský
Praha barokní

Id: 465706

olej/sololit, rozměr 55 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Charlotta Burešová - Letní kytice ve džbánu

Charlotta Burešová
Letní kytice ve džbánu

Id: 477702

olej/plátno, rozměr 62 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Adolf Born - Dopis - poděkování

Dopis - poděkování

Id: 446401

tuš/hlavičkový papír autora, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Lev Šimák - Odklízení sněhu

Lev Šimák
Odklízení sněhu

Id: 480501

olej/plátno, rozměr 50 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Jaromír Skřivánek - U rybníka

Jaromír Skřivánek
U rybníka

Id: 481805

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Jaroslav Vlasák - Mnohotvárnost

Jaroslav Vlasák
Mnohotvárnost

Id: 485101

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 37 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

František  Tichý - Madona stojící na hadovi

František Tichý
Madona stojící na hadovi

Id: 471413

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jiří Winter Neprakta - Zpěvačka

Jiří Winter Neprakta
Zpěvačka

Id: 479003

tuš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno (pod paspartou vtip:" Ustaň, vždyť mne to tahá za vlasy!"

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Alois Fišárek - Ve vsi

Alois Fišárek
Ve vsi

Id: 476803

tempera/papír, rozměr ve výřezu 41 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Leopold Musil - Krajina se stohem

Leopold Musil
Krajina se stohem

Id: 483903

olej/plátno, rozměr 55 x 92 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, malba místy krakelovaná

Vyvolávací cena:

Detail

Hanuš Schwaiger - Posměváček

Hanuš Schwaiger
Posměváček

Id: 480803

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 150

Detail