Čas na serveru 07:02:53

Aukce LXXXXVI/2024

Miroslava Kocmanová - Zátiší s rudým přehozem

Miroslava Kocmanová
Zátiší s rudým přehozem

Id: 483614

olej/plátno, rozměr 92 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Viktorie Chaloupková - V květinách

Viktorie Chaloupková
V květinách

Id: 478701

olej/sololit, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Pasta  Oner - Dear Future

Pasta Oner
Dear Future

Id: 404208

barevná serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Těla - konvolut tří kusů

Oldřich Kulhánek
Těla - konvolut tří kusů

Id: 461010

1) Schoulená: litografie/papír, rozměr listu 25 x 17 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, 2) Mužský akt: litografie/papír, rozměr listu 25 x 17 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, 3) Mužský akt: litografie/papír, rozměr listu 30 x 21 cm, značeno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef Navrátil (připsáno) - Ve skalách

Josef Navrátil (připsáno)
Ve skalách

Id: 484102

olej/dřevěná deska, rozměr ve výřezu 22 x 29 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

8 000

Detail

Jiří Mocek - Bazén II - Jako ryba ve vodě

Jiří Mocek
Bazén II - Jako ryba ve vodě

Id: 488402

olej/plátno, rozměr 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Alfred Kubin - Dáma s deštníkem

Alfred Kubin
Dáma s deštníkem

Id: 489801

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 9,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Kristian Kodet - Hudebník

Kristian Kodet
Hudebník

Id: 478904

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 16,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorský tisk

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Blanka Matragi - Prašná brána

Blanka Matragi
Prašná brána

Id: 485705

ručně kolorovaný tisk/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno a číslováno v ploše, 6/30 II. edice, paspartováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Ivan Horyna - Houslistka

Ivan Horyna
Houslistka

Id: 489406

olej/sololit, rozměr 41 x 34 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Viktorie Chaloupková - Torzo

Viktorie Chaloupková
Torzo

Id: 478702

olej/sololit, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 020

Detail

Adolf Born - Malířka

Malířka

Id: 477201

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 14 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan Saudek - Dolls

Dolls

Id: 479302

digitální tisk/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jakub Obrovský - Zahrada

Jakub Obrovský
Zahrada

Id: 481005

olej/karton, rozměr 33 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Patrik Saudek - Muriel

Patrik Saudek
Muriel

Id: 483411

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail