Čas na serveru 05:13:12

Aukce LXXXXVI/2024

Jan Honsa - Zlátnoucí obilí

Jan Honsa
Zlátnoucí obilí

Id: 481101

olej/karton, rozměr 21 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Václav Rabas - Jaro

Václav Rabas
Jaro

Id: 481001

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 52 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

  Neznačeno - Portrét šlechtice

Neznačeno
Portrét šlechtice

Id: 481803

olej/plátno, rozměr 51 x 36 cm, neznačeno, nerámováno, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, vznik 1. pol. 18. stol.

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jan Saudek - 120 km/h

120 km/h

Id: 482103

litografie/papír, rozměr listu 47,5 x 58 cm, značeno vpravo dole v tisku, vpravo dole tužkou, autorský tisk, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Adolf Born - Zrcadlení

Zrcadlení

Id: 485001

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 19,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Viktor Oliva - Na procházce

Viktor Oliva
Na procházce

Id: 487801

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace pro báseň Svatopluka Čecha Sníh, vyd. F. Topič 1900

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jan Kutálek - Blíženci

Jan Kutálek
Blíženci

Id: 428107

závěsný talíř, pálená hlína/glazura, průměr cca 23 cm, značeno ve spodní části, na zadní straně věnování

Vyvolávací cena:

18 499

Detail

Jan Kutálek - Sv. Jiří

Jan Kutálek
Sv. Jiří

Id: 472802

keramický talíř, pálená hlína/glazura, průměr cca 23 cm, značeno na zadní straně

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Pavel Pardy - Volný pád

Pavel Pardy
Volný pád

Id: 480901

olej/sololit, rozměr 85 x 85 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Světlana Kurmaz - Orchidee

Světlana Kurmaz
Orchidee

Id: 481804

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Josef Ženíšek - Dívka se srpem

Josef Ženíšek
Dívka se srpem

Id: 479605

olej/plátno, rozměr 52 x 36 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jiří Anderle - Vzpomínka

Vzpomínka

Id: 482102

lept/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 26 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Pohled do krajiny

František Daněk - Sedláček
Pohled do krajiny

Id: 483005

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Ota Janeček - Spící

Spící

Id: 433814

uhel/papír, rozměr listu 32 x 49 cm, značeno vlevo dole, volně loženo, pravý horní roh ohnutý

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan  Bauch - Ženský akt

Jan Bauch
Ženský akt

Id: 482001

olej/karton, rozměr 38 x 29,5 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail