Čas na serveru 07:32:58

Aukce LXXXXVI/2024

Vladimír Jeniš - U řeky za úplňku

Vladimír Jeniš
U řeky za úplňku

Id: 488301

akryl/olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

5 700

Detail

Oldřich Kulhánek - Konvolut dvou kusů: Messalina, Ex libris  G.B.

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů: Messalina, Ex libris G.B.

Id: 463511

Messalina: barevný lept/papír, rozměr listu 22 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, Ex libris G.B.: barevný lept/papír, rozměr listu 24 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Konvolut šesti PF

Konvolut šesti PF

Id: 461013

PF 76, 77, 79, 81, 88: serigrafie/papír, rozměr 10,5 x 41,5 cm, značeno propiskou v ploše, volně loženo, PF 88: serigrafie/papír, rozměr 9 x 30,5 cm, značeno a datováno propiskou v ploše, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Jsem sám

František Tichý
Jsem sám

Id: 471409

litografie/papír, rozměr 30 x 21 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, papír místy zvlněný, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Hanych - Jarní motiv

Rudolf Hanych
Jarní motiv

Id: 476802

olej/ karton, rozměr 33,5 x 47 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Říční meandr

Jaroslav Veris (Zamazal)
Říční meandr

Id: 476808

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Hanych - Na procházce

Rudolf Hanych
Na procházce

Id: 487002

olej/překližka, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Konvolut čtyř kusů

Oldřich Kulhánek
Konvolut čtyř kusů

Id: 461011

Muž: barevná litografie/papír, rozměr listu 20 x 10 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo, Interview: litografie/papír, rozměr listu 16 x 11 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo, Prstíky: litografie/papír, rozměr listu 29 x 22 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, Ruce: tři litografie/papír, rozměr každého listu 15 x 10 cm, značeno a datováno vždy ve spodní části, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kerhart - U hráze rybníka

Oldřich Kerhart
U hráze rybníka

Id: 476805

olej/karton, rozměr 35 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, na několika místech prasklinky v kartonu

Vyvolávací cena:

Detail

 Firma - Z cyklu MODRÝ MAURICIUS (cyklus šesti ks)

Firma
Z cyklu MODRÝ MAURICIUS (cyklus šesti ks)

Id: 482602

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jindra Husáriková - Květiny

Jindra Husáriková
Květiny

Id: 487102

olej/sololit, rozměr 35 x 64 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Pavel Turjanský - Hrnek žluto-modrý

Pavel Turjanský
Hrnek žluto-modrý

Id: 476401

akryl/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, olištováno, po

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

František Cína - Jelínek - Na pobřeží

František Cína - Jelínek
Na pobřeží

Id: 474504

olej/karton, rozměr 51 x 71 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Firma

Id: 482601

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Firma

Id: 482603

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, č. 18/50

Vyvolávací cena:

4 600

Detail