Čas na serveru 08:38:50

Aukce LXXXXVI/2024

Hana  Čápová - Král Lear

Hana Čápová
Král Lear

Id: 485205

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Suchánek - Franz Kafka

Vladimír Suchánek
Franz Kafka

Id: 474606

litografie/papír, rozměr ve výřezu 13 x 10,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Stanislav Svoboda - Náměstíčko

Stanislav Svoboda
Náměstíčko

Id: 476810

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 29,5 x 43 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Antonín Mánes připsáno - Skica postavy

Antonín Mánes připsáno
Skica postavy

Id: 488102

kombinovaná technika/papír, rozměr 26 x 14 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 600

Detail