Čas na serveru 06:42:24

Aukce LXXXXVI/2024

Robert Jiran - Dvojakt

Robert Jiran
Dvojakt

Id: 429701

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, na zadní straně autorské razítko, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Ota Bubeníček - Venkovská stavení s figurou

Ota Bubeníček
Venkovská stavení s figurou

Id: 478302

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jaroslav Kotas - Pražské panorama

Jaroslav Kotas
Pražské panorama

Id: 479901

olej/plátno, rozměr 60 x 81 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Střípky snů

Marie Čermínová - Toyen
Střípky snů

Id: 480802

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 23 cm (ovál), značeno a datováno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Salvador Dalí - Lévi

Salvador Dalí
Lévi

Id: 482901

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, z cyklu Dvanáct kmenů izraelských, vydáno k 25. výročí vzniku státu Izrael, reference: Albert Field 78-72-6-1

Vyvolávací cena:

24 001

Detail

Jan Honsa - Rozkvetlá alej

Jan Honsa
Rozkvetlá alej

Id: 481004

olej/plátno, rozměr 49,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Kristian Kodet - Muž s torzem

Kristian Kodet
Muž s torzem

Id: 482005

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 24 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Viktorie Chaloupková - Oduševnělá

Viktorie Chaloupková
Oduševnělá

Id: 478703

olej/sololit, rozměr 57 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 750

Detail

Účastníci: 18

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s dlouhým závojem

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s dlouhým závojem

Id: 459505

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

František Ringo Čech - Tutanchamon, Ramses a Miloš

František Ringo Čech
Tutanchamon, Ramses a Miloš

Id: 478403

olej/plátno, rozměr 45 x 65 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Martin Domicent - V hostinci

Martin Domicent
V hostinci

Id: 479801

olej/dřevěná deska, rozměr 24 x 33 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 482104

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 57

Zdeněk Burian - Mamut

Zdeněk Burian
Mamut

Id: 488201

tuš/papír, rozměr ve výřezu 10 x 20,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, na zadní straně opatřeno autorským razítkem, publikováno jako ilustrace v knize Vznik a vývoj člověka, M.S.Pliseckij, SNDK 1953, str. 72, kniha přiložena, po

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 471412

lept/papír, rozměr ve výřezu 38 x 20 cm, značeno a číslováno ve spodní části, značeno monogramem v tisku v horní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Kristian Kodet - Zamilovaná

Kristian Kodet
Zamilovaná

Id: 471706

olej/sololit, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
7 000

22 000

Detail