Čas na serveru 04:06:36

Aukce LXXXXVI/2024

Karel Šimůnek - Konvolut dvou kusů - Akty

Karel Šimůnek
Konvolut dvou kusů - Akty

Id: 459507

Akt č.1, kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr (ovál) 45 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, Akt č.2 kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr (ovál) 45 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Pohled do údolí

František Cína - Jelínek
Pohled do údolí

Id: 474502

olej/karton, rozměr 27 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich Wachsmann - Dívčí akt na sofá

Bedřich Wachsmann
Dívčí akt na sofá

Id: 476005

kombinovaná technika, barevné křídy/pastel/papír, rozměr 41 x 26 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Letní den

Neznačeno
Letní den

Id: 476009

olej/karton, rozměr 35 x 45 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Kulhánek - Konvolut dvou kusů: ex libris Herakles, Hudební zátiší

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů: ex libris Herakles, Hudební zátiší

Id: 463510

Herakles: barevný lept/papír, rozměr listu 24 x 16 cm, značeno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, Hudební zátiší: barevný lept/papír, rozměr listu 23,5 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

František  Tichý - Konvolut dvou kusů - Ex libris a Svatební oznámení

František Tichý
Konvolut dvou kusů - Ex libris a Svatební oznámení

Id: 471415

Ex libris: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 7,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Svatební oznámení Václava Vydry ml. a Dany Medřické: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 6,5 x 7 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

František Emler - Zátiší

František Emler
Zátiší

Id: 476809

kombinovaná technika, akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 14 x 19 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Oldřich Kulhánek - Kovolut dvou kusů: Janáček, Shakespeare

Oldřich Kulhánek
Kovolut dvou kusů: Janáček, Shakespeare

Id: 463507

Leoš Janáček: lept/papír, rozměr listu 24 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, William Shakespeare: lept/papír, rozměr listu 24 x 16 cm, značeno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Oldřich Kulhánek - Konvolut dvou kusů: Schtifter, PF dr. Turnovec

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů: Schtifter, PF dr. Turnovec

Id: 463508

Adalbert Stifter: barevný lept/papír, rozměr listu 24 x 16 cm, značeno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, PF dr. Turnovec: barevný lept/papír, rozměr listu 22 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Max Švabinský - Kvítí

Max Švabinský
Kvítí

Id: 464402

litografie/papír, rozměr ve výřezu 30 x 23 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jiří Anderle - Portrét ženy s perlami, PF 1982 na Tichého PF 1946

Portrét ženy s perlami, PF 1982 na Tichého PF 1946

Id: 479601

kombinovaná technika, František Tichý PF 1946: suchá jehla/Jiří Anderle PF 1982: perokresba/papír, rozměr listu 20 x 15 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Alexander Ilečko - Hlava

Alexander Ilečko
Hlava

Id: 471607

kombinovaná technika, litografie/tempera/papír, rozměr listu cca 51 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, papír na levé straně poškozený (viz foto)

Vyvolávací cena:

Detail

František Háša - Zima mezi kopci

František Háša
Zima mezi kopci

Id: 476008

olej/karton, rozměr 23 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Ludmila Jiřincová - Konvolut 4 kusů

Ludmila Jiřincová
Konvolut 4 kusů

Id: 461003

Kámen raněný trnem: litografie/papír, rozměr listu 33 x 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, publikováno v knize Jan Noha - Slovo mé, prostři se, Praha 1944, Motiv lásky: lept/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, Růže s rosou: zrnkový lept/papír, rozměr listu 29,5 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, volně loženo, Dívka na vlnách: litografie/papír, rozměr listu 26,5 x 24,5 cm, značeno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Eduard Ovčáček - Křivé kolo

Eduard Ovčáček
Křivé kolo

Id: 464709

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 21 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 300

Detail