Čas na serveru 05:12:59

Aukce LXXXXVI/2024

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 478903

bronzová plastika na podstavci, celkový rozměr 11,5 x 4 cm, značeno na podstavci, přiložen Certifikát autorství vystavený Ing. Tomášem Janečkem, synem autora, kat. č. 9899

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Václav Rabas - Statek v Krušovicích

Václav Rabas
Statek v Krušovicích

Id: 480603

olej/plátno, rozměr 100 x 125 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
25 000

37 000

Detail

Vladimír Komárek - Brejle

Vladimír Komárek
Brejle

Id: 490301

strukturální mlaba, olej/plátno, rozměr 34 x 45 cm (ovál), značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, olištováno

Vyvolávací cena:
7 500

37 000

Detail

Robert Jiran - Přítelkyně

Robert Jiran
Přítelkyně

Id: 433113

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 59

František Kupka - Studie ticha

František Kupka
Studie ticha

Id: 480101

suchá jehla/papír, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno vlevo dole v tisku, vpravo dole autorským razítkem, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Jan Saudek - Nargile and Odaliska

Nargile and Odaliska

Id: 483425

kolorovaná fotografie, rozměr listu 30,5 x 41 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Antonín Hudeček - V parku

Antonín Hudeček
V parku

Id: 487601

olej/plátno, rozměr 100 x 115 cm (VELKÝ FORMÁT) značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

Vyvolávací cena:
15 000

36 000

Detail

Petr Modlitba - Setkání dinosaurů

Petr Modlitba
Setkání dinosaurů

Id: 488204

kombinovaná technika, tempera/kvaš/karton, rozměr ve výřezu 26,5 x 43,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po

Vyvolávací cena:
7 500

36 000

Detail

Robert Jiran - Rozhovor

Robert Jiran
Rozhovor

Id: 470401

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Adolf Born - Benátský karneval

Benátský karneval

Id: 484503

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 53,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír v ploše zažloutlý

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Bohuslav Reynek - Osamělý pastýř

Bohuslav Reynek
Osamělý pastýř

Id: 482101

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 19 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 51

Adolf Born - Profesor

Profesor

Id: 484504

grafický list, rozměr ve výřezu 24 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jan  Smetana - Širá krajina

Jan Smetana
Širá krajina

Id: 486201

strukturovaná malba, kombinovaná technika, olej/písek/plátno, rozměr 70 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vlevo dole, rámováno, na zadní straně věnování autorem, malba místy krakelovaná

Vyvolávací cena:
18 000

32 000

Detail

Patrik Hábl - Zlatá hora

Patrik Hábl
Zlatá hora

Id: 487503

olej/karton fixovaný na sololitu, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Robert Jiran - Dvě ženy

Robert Jiran
Dvě ženy

Id: 470402

Vyvolávací cena:

31 000

Detail