Aukce XXX./2016
Venda Truhlářová
U vody
Id: 30401
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 401 Kč
Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů
Id: 19805
1) Zimní keř, velikost tisku 16,3 x 12 cm; 2) Postava v krajině, velikost tisku 18 x 13,5 cm; nesignováno,suchá jehla/ruční papír, volně loženo nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 400 Kč
Otakar Hůrka
Chaloupka pod stromy
Id: 28001
olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 400 Kč
Viktor Oliva
Nebezpečná procházka
Id: 31203
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 32 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně razítko nakladatelství Otto, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 400 Kč
Neznačeno
Návštěvníci
Id: 30704
olej/karton, rozměr 51 x 35 cm, šedesátá léta, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
4 300 Kč
Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů
Id: 19803
1) Okno, velikost tisku 12,2 x 8,5 cm; 2) Kočka ve dvoře, velikost tisku 11,5 x 9 cm; nesignováno,suchá jehla/ruční papír, volně loženo nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 100 Kč
Svatopluk Havrlík
Kytice
Id: 29101
olej/plátno, rozměr 42 x 35 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, rám značně poškozen
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč
Venda Truhlářová
Cesta podél zahrady
Id: 30402
olej/pláltno, rozměr 45 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 72, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 100 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Básnická abstrakce
Id: 30709
tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, papír mírně poškozen, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 100 Kč
Josef Liesler
Dáma s kloboukem
Id: 31801
liltografie/papír, velikost tisku 26,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, vlevo dole 48/95, zaskleno antireflexním sklem, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč
František Max
Moře
Id: 28701
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 21 x 60 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 000 Kč
Antonín Majer
Přišlo jaro
Id: 24303
olej/plátno, rozměr 61 x 80 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 000 Kč
Zdeňka Burghauserová
Cap d´Antibes
Id: 29801
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, popis, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Rudolf Burger
Sedící akt
Id: 26704
olej/karton, rozměr 69 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem
Id: 19806
nesignováno,suchá jehla kolorovaná/ruční papír, velikost tisku 16,5 x 14,9 cm, volně loženo, nerámováno, lehce ohnutý papír
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč