Čas na serveru 01:55:11

Aukce XXX./2016

Venda Truhlářová - U vody

Venda Truhlářová
U vody

Id: 30401

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

4 401

Detail

Bohuslav Reynek - Konvolut dvou kusů

Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů

Id: 19805

1) Zimní keř, velikost tisku 16,3 x 12 cm; 2) Postava v krajině, velikost tisku 18 x 13,5 cm; nesignováno,suchá jehla/ruční papír, volně loženo nerámováno

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Otakar Hůrka - Chaloupka pod stromy

Otakar Hůrka
Chaloupka pod stromy

Id: 28001

olej/karton, rozměr 34 x 44 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
2 200

4 400

Detail

Viktor Oliva - Nebezpečná procházka

Viktor Oliva
Nebezpečná procházka

Id: 31203

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 32 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně razítko nakladatelství Otto, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 200

4 400

Detail

  Neznačeno - Návštěvníci

Neznačeno
Návštěvníci

Id: 30704

olej/karton, rozměr 51 x 35 cm, šedesátá léta, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 100

4 300

Detail

Bohuslav Reynek
Konvolut dvou kusů

Id: 19803

1) Okno, velikost tisku 12,2 x 8,5 cm; 2) Kočka ve dvoře, velikost tisku 11,5 x 9 cm; nesignováno,suchá jehla/ruční papír, volně loženo nerámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Svatopluk Havrlík - Kytice

Svatopluk Havrlík
Kytice

Id: 29101

olej/plátno, rozměr 42 x 35 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, rám značně poškozen

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Venda Truhlářová - Cesta podél zahrady

Venda Truhlářová
Cesta podél zahrady

Id: 30402

olej/pláltno, rozměr 45 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 72, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

4 100

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Básnická abstrakce

Jaroslav Veris (Zamazal)
Básnická abstrakce

Id: 30709

tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, papír mírně poškozen, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

4 100

Detail

Josef Liesler - Dáma s kloboukem

Josef Liesler
Dáma s kloboukem

Id: 31801

liltografie/papír, velikost tisku 26,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, vlevo dole 48/95, zaskleno antireflexním sklem, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

František  Max - Moře

František Max
Moře

Id: 28701

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 21 x 60 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Majer - Přišlo jaro

Antonín Majer
Přišlo jaro

Id: 24303

olej/plátno, rozměr 61 x 80 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Zdeňka Burghauserová - Cap d´Antibes

Zdeňka Burghauserová
Cap d´Antibes

Id: 29801

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, popis, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Rudolf Burger - Sedící akt

Rudolf Burger
Sedící akt

Id: 26704

olej/karton, rozměr 69 x 50 cm, signováno vpravo dole, rámováno, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Bohuslav Reynek - Ecce homo s měsícem

Bohuslav Reynek
Ecce homo s měsícem

Id: 19806

nesignováno,suchá jehla kolorovaná/ruční papír, velikost tisku 16,5 x 14,9 cm, volně loženo, nerámováno, lehce ohnutý papír

Vyvolávací cena:

3 600

Detail