Čas na serveru 01:57:49

Aukce XXX./2016

Vladimír Stříbrný - Akt

Vladimír Stříbrný
Akt

Id: 35002

olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní velmi dobrý stav, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Wilfrid Constant Beauquesne - Přestřelka

Wilfrid Constant Beauquesne
Přestřelka

Id: 30712

olej/plátno, rozměr 45 x 36 cm, signováno vpravo dole, 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:
2 800

34 000

Detail

Příhozy: 48

Joža Uprka - Myjavanka

Joža Uprka
Myjavanka

Id: 32301

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 27 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, obraz v původním dobrém stavu, na rámu odřeniny

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 31607

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, na zadní straně vlastnoruční přípis, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
17 000

32 000

Detail

Adolf Born - Mach a Šebestová

Mach a Šebestová

Id: 30301

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 13/55, papír lehce poškozen, pasparotávno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 58

František Lipták - Odborný pohled

František Lipták
Odborný pohled

Id: 32003

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, signováno uprostřed dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Josef Čapek - Pohled na vesničku

Josef Čapek
Pohled na vesničku

Id: 31608

tužka/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jan Skramlík - Veselá společnost

Jan Skramlík
Veselá společnost

Id: 35101

olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, signováno vpravo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, na rámu drobné oděrky

Vyvolávací cena:
18 000

28 000

Detail

  Autor neurčen - Po rybolovu

Po rybolovu

Id: 30706

olej/plátno, rozměr 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1866, na malbě krakeláž, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 48

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 32906

kombinovaná technika/ručně kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

26 100

Detail

Karel Šulc - Pražský hrad

Karel Šulc
Pražský hrad

Id: 25505

akvarel/papír, rozměr 43 x 62, signováno vpravo dole, lehce poškozeno vodou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

25 000

Detail

Příhozy: 59

Václav Hejna - Suvenir de Praque

Václav Hejna
Suvenir de Praque

Id: 34101

abstraktní olejová koláž/překližka, rozměr 25 x 33,5 cm, signováno na zadní straně, včetně popisu a datace, oděrky na rámu, dobrý původní stav

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Ludvík Kuba - Kytice

Ludvík Kuba
Kytice

Id: 34805

olej/karton, rozměr 59 x 45 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 500

24 500

Detail

Miroslava  Vrbová - Štefková - Baletka

Miroslava Vrbová - Štefková
Baletka

Id: 26002

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 58

Ladislav Šaloun - Salambo a Matho

Ladislav Šaloun
Salambo a Matho

Id: 29901

patinovaná sádra, výška 41,5 cm, signováno na podstavci, původní stav, patina lokálně oloupána

Vyvolávací cena:
2 800

21 500

Detail