Aukce XXX./2016
Vladimír Stříbrný
Akt
Id: 35002
olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, původní velmi dobrý stav, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
35 000 Kč
Wilfrid Constant Beauquesne
Přestřelka
Id: 30712
olej/plátno, rozměr 45 x 36 cm, signováno vpravo dole, 19. století, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 48
Joža Uprka
Myjavanka
Id: 32301
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 27 x 14,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, obraz v původním dobrém stavu, na rámu odřeniny
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
34 000 Kč
Ovocné zátiší
Id: 31607
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, na zadní straně vlastnoruční přípis, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
32 000 Kč
Mach a Šebestová
Id: 30301
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 29 cm, signováno uprostřed dole, číslováno 13/55, papír lehce poškozen, pasparotávno, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 58
František Lipták
Odborný pohled
Id: 32003
olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, signováno uprostřed dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
29 000 Kč
Josef Čapek
Pohled na vesničku
Id: 31608
tužka/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Jan Skramlík
Veselá společnost
Id: 35101
olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, signováno vpravo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, na rámu drobné oděrky
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
28 000 Kč
Po rybolovu
Id: 30706
olej/plátno, rozměr 42 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1866, na malbě krakeláž, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Příhozy: 48
Anděl
Id: 32906
kombinovaná technika/ručně kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 100 Kč
Karel Šulc
Pražský hrad
Id: 25505
akvarel/papír, rozměr 43 x 62, signováno vpravo dole, lehce poškozeno vodou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 59
Václav Hejna
Suvenir de Praque
Id: 34101
abstraktní olejová koláž/překližka, rozměr 25 x 33,5 cm, signováno na zadní straně, včetně popisu a datace, oděrky na rámu, dobrý původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Ludvík Kuba
Kytice
Id: 34805
olej/karton, rozměr 59 x 45 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
24 500 Kč
Miroslava Vrbová - Štefková
Baletka
Id: 26002
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 58
Ladislav Šaloun
Salambo a Matho
Id: 29901
patinovaná sádra, výška 41,5 cm, signováno na podstavci, původní stav, patina lokálně oloupána
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
21 500 Kč