Čas na serveru 02:27:08

Aukce XXX./2016

Jaroslav Veris (Zamazal) - Salomé

Jaroslav Veris (Zamazal)
Salomé

Id: 33002

olej/karton, rozměr 55 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jozef Kollár - Pouť v B. Štiavnici

Jozef Kollár
Pouť v B. Štiavnici

Id: 32005

olej/karton, rozměr 38,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
9 000

20 000

Detail

Luděk Marold - Při rozhovoru

Luděk Marold
Při rozhovoru

Id: 34501

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 26 cm, signováno monogramem vlevo dole, papír poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Ota Bubeníček - Od Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice

Id: 34804

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 46, oboustranný obraz, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan Slavíček - Zátiší s jablky

Jan Slavíček
Zátiší s jablky

Id: 31101

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 35 cm, značeno vlevo nahoře, původní rámování, na zadní straně vlastní rukou popis, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

Vyvolávací cena:
12 000

19 000

Detail

Julius Flache - Vesnice pod sněhem

Julius Flache
Vesnice pod sněhem

Id: 34001

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, obraz lehce zaprášen, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Josef Ullmann - Požáry

Josef Ullmann
Požáry

Id: 34609

olej/karton, rozměr 24,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno 1913, popis, zaskleno, otluky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

18 800

Detail

Rudolf Hlavica - Dívčí akt

Rudolf Hlavica
Dívčí akt

Id: 33006

bronzová figura, celková výška 36 cm, kamenný sokl, značka litce Franta Anýž, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

16 500

Detail

  Autor neurčen - Modestia

Modestia

Id: 33007

mramorová busta, celkový rozměr 36 x 41 cm, Itálie, přelom 19. - 20. století, značeno na zadní straně, drobné oděrky, původní stav

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Josef Krejsa - Posezení na louce

Josef Krejsa
Posezení na louce

Id: 33601

olej/dřevěná deska, rozměr 60 x 81 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 800

Detail

Ota Janeček - Žďár

Žďár

Id: 27618

kombinovaná technika/papír, rozměr výřezu 25,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 88, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jaroslav Kafka - Zátiší s brandy

Jaroslav Kafka
Zátiší s brandy

Id: 30512

oboustranný obraz, tempera/překližka, rozměr 27,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, na zadní straně "Zátiší s ovocem", tempera/překližka, signováno vpravo dole 49, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 31703

olej/plátno/karton, rozměr každého 26 x 18,5 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

15 500

Detail

Příhozy: 49

František Daněk - Sedláček - Procházka alejí

František Daněk - Sedláček
Procházka alejí

Id: 32911

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

15 500

Detail

Salvador Dalí - Hořící žirafy

Salvador Dalí
Hořící žirafy

Id: 28601

itografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo číslování, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail