Aukce XXX./2016
Jaroslav Veris (Zamazal)
Salomé
Id: 33002
olej/karton, rozměr 55 x 45 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Jozef Kollár
Pouť v B. Štiavnici
Id: 32005
olej/karton, rozměr 38,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
20 000 Kč
Luděk Marold
Při rozhovoru
Id: 34501
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 26 cm, signováno monogramem vlevo dole, papír poškozen, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč
Ota Bubeníček
Od Mladé Vožice
Id: 34804
olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno 46, oboustranný obraz, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč
Jan Slavíček
Zátiší s jablky
Id: 31101
olej/plátno/karton, rozměr 23 x 35 cm, značeno vlevo nahoře, původní rámování, na zadní straně vlastní rukou popis, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
19 000 Kč
Julius Flache
Vesnice pod sněhem
Id: 34001
olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1921, obraz lehce zaprášen, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
19 000 Kč
Josef Ullmann
Požáry
Id: 34609
olej/karton, rozměr 24,5 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno 1913, popis, zaskleno, otluky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 800 Kč
Rudolf Hlavica
Dívčí akt
Id: 33006
bronzová figura, celková výška 36 cm, kamenný sokl, značka litce Franta Anýž, původní stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
16 500 Kč
Modestia
Id: 33007
mramorová busta, celkový rozměr 36 x 41 cm, Itálie, přelom 19. - 20. století, značeno na zadní straně, drobné oděrky, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Josef Krejsa
Posezení na louce
Id: 33601
olej/dřevěná deska, rozměr 60 x 81 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
15 800 Kč
Žďár
Id: 27618
kombinovaná technika/papír, rozměr výřezu 25,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 88, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Jaroslav Kafka
Zátiší s brandy
Id: 30512
oboustranný obraz, tempera/překližka, rozměr 27,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, na zadní straně "Zátiší s ovocem", tempera/překližka, signováno vpravo dole 49, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 31703
olej/plátno/karton, rozměr každého 26 x 18,5 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
15 500 Kč
Příhozy: 49
František Daněk - Sedláček
Procházka alejí
Id: 32911
olej/plátno/karton, rozměr 31 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
15 500 Kč
Salvador Dalí
Hořící žirafy
Id: 28601
itografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo číslování, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč