Aukce XXX./2016
Milan Laluha
Kompozice
Id: 32007
olej/karton, rozměr 17 x 23 cm, signováno monogramem vlevo dole, rámováno, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
15 000 Kč
Roman Brichcín
Malé pivo
Id: 33803
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno uprostřed dole, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
15 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Vřesoviště
Id: 30701
olej/plátno, rozměr 66 x 84 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 100 Kč
Bohumír Dvorský
Jabloně v polích
Id: 34801
olej/karton, rozměr 51 x 83 cm, signováno vlevo dole, lehce zvlněný karton, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
13 700 Kč
Poloakt
Id: 28604
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 501 Kč
Celestýn Matějů
Pražský hrad
Id: 24204
olej/karon, rozměr 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
13 500 Kč
Abstraktní postava
Id: 30506
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 33 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 200 Kč
František Zdeněk Eberl
V baru
Id: 30513
akvarel/papír, rozměr 19 x 24 cm, signováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 500 Kč
Jaroslav Serpan
UBS 40
Id: 34118
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 67 x 48 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, datováno 1972, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
12 000 Kč
Věra Janoušková
Hlava
Id: 32901
kombinovaná technika/papír, rozměr 86 x 60 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1978, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 750 Kč
František Tichý
Milosrdný samaritán
Id: 32908
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 500 Kč
Milan Med
Baletky
Id: 34113
olej/sololit, rozměr 39,5 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 97, drobné lokální oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 200 Kč
Karel Jan Sigmund
Tiché ráno
Id: 30802
olej/plátno, rozměr 92 x 124 cm, signováno vpravo dole, datováno 41, na zadní straně popis a datace, původní stav, volné v rámu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
11 001 Kč
Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 30501
strukturální malba/sololit, rozměr 71 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, původní rámování, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
11 000 Kč
Jan Kristofori
Zelená partitura
Id: 30502
strukturální malba/sololit, rozměr 28 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, původní rámování, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč