Čas na serveru 19:56:15

Aukce XXX./2016

Milan Laluha - Kompozice

Milan Laluha
Kompozice

Id: 32007

olej/karton, rozměr 17 x 23 cm, signováno monogramem vlevo dole, rámováno, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
11 000

15 000

Detail

Roman Brichcín - Malé pivo

Roman Brichcín
Malé pivo

Id: 33803

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, signováno uprostřed dole, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Vřesoviště

František Daněk - Sedláček
Vřesoviště

Id: 30701

olej/plátno, rozměr 66 x 84 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 100

Detail

Bohumír Dvorský - Jabloně v polích

Bohumír Dvorský
Jabloně v polích

Id: 34801

olej/karton, rozměr 51 x 83 cm, signováno vlevo dole, lehce zvlněný karton, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
6 000

13 700

Detail

Ota Janeček - Poloakt

Poloakt

Id: 28604

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

13 501

Detail

Celestýn Matějů - Pražský hrad

Celestýn Matějů
Pražský hrad

Id: 24204

olej/karon, rozměr 23 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

13 500

Detail

Jiří Anderle - Abstraktní postava

Abstraktní postava

Id: 30506

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 33 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

13 200

Detail

František Zdeněk Eberl - V baru

František Zdeněk Eberl
V baru

Id: 30513

akvarel/papír, rozměr 19 x 24 cm, signováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jaroslav Serpan - UBS 40

Jaroslav Serpan
UBS 40

Id: 34118

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 67 x 48 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, datováno 1972, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
10 000

12 000

Detail

Věra Janoušková - Hlava

Věra Janoušková
Hlava

Id: 32901

kombinovaná technika/papír, rozměr 86 x 60 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 1978, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

11 750

Detail

František  Tichý - Milosrdný samaritán

František Tichý
Milosrdný samaritán

Id: 32908

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Milan Med - Baletky

Milan Med
Baletky

Id: 34113

olej/sololit, rozměr 39,5 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 97, drobné lokální oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

11 200

Detail

Karel Jan Sigmund - Tiché ráno

Karel Jan Sigmund
Tiché ráno

Id: 30802

olej/plátno, rozměr 92 x 124 cm, signováno vpravo dole, datováno 41, na zadní straně popis a datace, původní stav, volné v rámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

11 001

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 30501

strukturální malba/sololit, rozměr 71 x 71 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, původní rámování, původní stav

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jan Kristofori - Zelená partitura

Jan Kristofori
Zelená partitura

Id: 30502

strukturální malba/sololit, rozměr 28 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, původní rámování, původní stav

Vyvolávací cena:

11 000

Detail