Čas na serveru 17:41:14

Aukce XXX./2016

František Ženíšek - Studie ke sv. Václavu

František Ženíšek
Studie ke sv. Václavu

Id: 34604

nesignováno, kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 14 cm, na zadní straně popis včetně určení autora a pozůstalostní nálepka, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

3 600

Detail

Bohuslav Reynek - Na cestě

Bohuslav Reynek
Na cestě

Id: 19808

nesignováno,suchá jehla kolorovaná/ruční papír, velikost tisku 10 x 7,4 cm, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Němec - Abstraktní kompozice

Rudolf Němec
Abstraktní kompozice

Id: 29401

kombinovaná technika/papír, velikost listu 85 x 62 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Bedřich Linhart - Rozkvetlý keř

Bedřich Linhart
Rozkvetlý keř

Id: 24307

olej/karton/překližka, rozměr 67 x 77 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail

Ladislav Šaloun - Studie aktu

Ladislav Šaloun
Studie aktu

Id: 33406

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 28 cm, signováno vpravo dole monogramem, pozůstalostní razítka, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Paolo Rizzo - Zasněná dívka

Paolo Rizzo
Zasněná dívka

Id: 34301

olej/plátno, rozměr 30 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

V. Příhoda - Benátky

V. Příhoda
Benátky

Id: 32403

olej/plátno/karton, rozměr 53 x 61 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

3 400

Detail

Oldřich Hlavsa - Jedová chýše

Oldřich Hlavsa
Jedová chýše

Id: 25101

tempera/papír, velikost listu 18 x 13, cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

3 300

Detail

Ernst Fuchs - Hlava muže

Ernst Fuchs
Hlava muže

Id: 26702

litografie/ruční papír, autorský tisk, velikost tisku 24,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Bernard Buffet - Klaun Jojo

Bernard Buffet
Klaun Jojo

Id: 33310

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, signováno v kameni vlevo dole, uvedeno v soupisu díla viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Alois Moravec - Marnotratný syn

Alois Moravec
Marnotratný syn

Id: 35008

olej/plátno, rozměr 62 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, oděrky na malbě, novodobě rámováno, obraz je uveden v Tomanově slovníku čs. výtvarných umělců

Vyvolávací cena:

3 201

Detail

  Autor neurčen - Slunce na kameni

Slunce na kameni

Id: 24306

olej/plátno, rozměr 50 x 90 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

3 200

Detail

Jaroslav Grus - Levý Hradec

Jaroslav Grus
Levý Hradec

Id: 33202

tempera/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 58 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

3 200

Detail

Břetislav Benda - Stojící akt

Břetislav Benda
Stojící akt

Id: 33404

patinovaná sádra, celková výška 46,5 cm, značeno na podstavci, oděrky, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

3 200

Detail

Jan Plíva - Chaloupka v zimě

Jan Plíva
Chaloupka v zimě

Id: 27103

olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba, volné v rámu, zničený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
800

3 100

Detail