Aukce XXX./2016
František Ženíšek
Studie ke sv. Václavu
Id: 34604
nesignováno, kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 14 cm, na zadní straně popis včetně určení autora a pozůstalostní nálepka, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 600 Kč
Bohuslav Reynek
Na cestě
Id: 19808
nesignováno,suchá jehla kolorovaná/ruční papír, velikost tisku 10 x 7,4 cm, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 500 Kč
Rudolf Němec
Abstraktní kompozice
Id: 29401
kombinovaná technika/papír, velikost listu 85 x 62 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Bedřich Linhart
Rozkvetlý keř
Id: 24307
olej/karton/překližka, rozměr 67 x 77 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč
Ladislav Šaloun
Studie aktu
Id: 33406
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 28 cm, signováno vpravo dole monogramem, pozůstalostní razítka, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 500 Kč
Paolo Rizzo
Zasněná dívka
Id: 34301
olej/plátno, rozměr 30 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 500 Kč
V. Příhoda
Benátky
Id: 32403
olej/plátno/karton, rozměr 53 x 61 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 400 Kč
Oldřich Hlavsa
Jedová chýše
Id: 25101
tempera/papír, velikost listu 18 x 13, cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 300 Kč
Ernst Fuchs
Hlava muže
Id: 26702
litografie/ruční papír, autorský tisk, velikost tisku 24,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 300 Kč
Bernard Buffet
Klaun Jojo
Id: 33310
litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, signováno v kameni vlevo dole, uvedeno v soupisu díla viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 300 Kč
Alois Moravec
Marnotratný syn
Id: 35008
olej/plátno, rozměr 62 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, oděrky na malbě, novodobě rámováno, obraz je uveden v Tomanově slovníku čs. výtvarných umělců
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 201 Kč
Slunce na kameni
Id: 24306
olej/plátno, rozměr 50 x 90 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 200 Kč
Jaroslav Grus
Levý Hradec
Id: 33202
tempera/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 58 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 200 Kč
Břetislav Benda
Stojící akt
Id: 33404
patinovaná sádra, celková výška 46,5 cm, značeno na podstavci, oděrky, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 200 Kč
Jan Plíva
Chaloupka v zimě
Id: 27103
olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba, volné v rámu, zničený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 100 Kč