Aukce XXX./2016
Akt
Id: 27616
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
6 500 Kč
Výlov rybníka
Id: 29501
olej/plátno, rozměr 70 x 81 cm, signováno vpravo dole, nečitelná datace, neodborně restaurováno, novodobý rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč
Václav Jansa
Kamenitý břeh
Id: 34601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 896, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 500 Kč
Othon Coubine
Z Francie
Id: 35007
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 13/30 a značka papíru, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 490 Kč
Jaroslav Ronek
Generační obměna
Id: 31501
olej/karton, rozměr 49 x 62,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 200 Kč
František Tavík Šimon
Poutníci v zimě
Id: 31615
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorova značka 237, papír v pravé spodní části prasklý, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 150 Kč
Dětství
Id: 33309
pastel/papír, rozměr 31 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno 903, zaskleno, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 100 Kč
Otakar Hůrka
Rozkvetlá louka
Id: 27101
olej/překližka, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, doporučeno čistit, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč
Jozef Kollár
Vesnička po horami
Id: 32006
olej/plátno, rozměr 36 x 63 cm, nesignováno, rámováno, původní stav, přiložen posudek PhDr. Gabriely Haščákové
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
Antonín Procházka_
Dívka s amforou
Id: 33008
patinovaná sádra, celková výška 41,5 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 000 Kč
Konvolut sedmi kusů šálků s podšálky
Id: 31001
šálky s podšálky různé provenience, výška šálků od 4 do 8,5 cm, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 800 Kč
František Feikl
Podzim
Id: 30103
olej/plátno, rozměr 51 x 75 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
Jan Kristofori
Notová osnova
Id: 30503
strukturální malba/sololit, rozměr 29 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, původní rámování, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Karel Dvořák
Akt
Id: 30806
pálená hlína, celková výška 48 cm, nesignováno, drobné oděrky, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Karel Hodr
Kytice měsíčků
Id: 33707
olej/karton, rozměr 32 x 22 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč