Čas na serveru 01:36:23

Aukce XXX./2016

Ota Janeček - Akt

Akt

Id: 27616

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

  Autor neurčen - Výlov rybníka

Výlov rybníka

Id: 29501

olej/plátno, rozměr 70 x 81 cm, signováno vpravo dole, nečitelná datace, neodborně restaurováno, novodobý rám

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Jansa - Kamenitý břeh

Václav Jansa
Kamenitý břeh

Id: 34601

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 896, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Othon Coubine - Z Francie

Othon Coubine
Z Francie

Id: 35007

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 31 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 13/30 a značka papíru, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

6 490

Detail

Jaroslav Ronek - Generační obměna

Jaroslav Ronek
Generační obměna

Id: 31501

olej/karton, rozměr 49 x 62,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 200

Detail

František Tavík Šimon - Poutníci v zimě

František Tavík Šimon
Poutníci v zimě

Id: 31615

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorova značka 237, papír v pravé spodní části prasklý, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 150

Detail

  Autor neurčen - Dětství

Dětství

Id: 33309

pastel/papír, rozměr 31 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno 903, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

6 100

Detail

Otakar Hůrka - Rozkvetlá louka

Otakar Hůrka
Rozkvetlá louka

Id: 27101

olej/překližka, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, doporučeno čistit, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

Jozef Kollár - Vesnička po horami

Jozef Kollár
Vesnička po horami

Id: 32006

olej/plátno, rozměr 36 x 63 cm, nesignováno, rámováno, původní stav, přiložen posudek PhDr. Gabriely Haščákové

Vyvolávací cena:
6 000

6 000

Detail

Antonín  Procházka_ - Dívka s amforou

Antonín Procházka_
Dívka s amforou

Id: 33008

patinovaná sádra, celková výška 41,5 cm, signováno na podstavci, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
2 200

6 000

Detail

 - Konvolut  sedmi kusů šálků s podšálky

Konvolut sedmi kusů šálků s podšálky

Id: 31001

šálky s podšálky různé provenience, výška šálků od 4 do 8,5 cm, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

5 800

Detail

František Feikl - Podzim

František Feikl
Podzim

Id: 30103

olej/plátno, rozměr 51 x 75 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kristofori - Notová osnova

Jan Kristofori
Notová osnova

Id: 30503

strukturální malba/sololit, rozměr 29 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, původní rámování, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Dvořák - Akt

Karel Dvořák
Akt

Id: 30806

pálená hlína, celková výška 48 cm, nesignováno, drobné oděrky, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Hodr - Kytice měsíčků

Karel Hodr
Kytice měsíčků

Id: 33707

olej/karton, rozměr 32 x 22 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

Detail