Čas na serveru 01:35:50

Aukce XXX./2016

Josef Michl - Zátiší

Josef Michl
Zátiší

Id: 33408

olej/karton, rozměr 33 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 48, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Božena Vohánková - U řeky

Božena Vohánková
U řeky

Id: 32701

olej/karton, rozměr 24,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, lehce ošoupaná barva, drobně poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Emanuel Knížek - Krajina

Emanuel Knížek
Krajina

Id: 33205

olej/překližka, rozměr 54,5 x 69,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Jan Václav Sládek - Dívka a měsíc

Jan Václav Sládek
Dívka a měsíc

Id: 27801

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 50 x 38 cm, signováno vpravo dole, datace, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Max Švabinský - Dáma s paraplíčkem

Max Švabinský
Dáma s paraplíčkem

Id: 24304

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole v tisku monogram, datováno 58, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 100

Detail

Jiřina Skálová - Zátiší s pomeranči

Jiřina Skálová
Zátiší s pomeranči

Id: 33003

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 54, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Smetana - Janáčkovo kvarteto

Zdeněk Smetana
Janáčkovo kvarteto

Id: 27609

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 05, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

Jan  Bauch - Homér

Jan Bauch
Homér

Id: 30504

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 32,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo dole číslováno 3/100, paspartováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

1 400

Detail

Atanas Tasev - Statek u rybníka

Atanas Tasev
Statek u rybníka

Id: 24202

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, zaprášeno pod sklem, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
900

1 301

Detail

  Autor neurčen - Amorci

Amorci

Id: 26109

akvarel/lepenka, velikost malby 15 x 46 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

1 300

Detail

Josef Jíra - Na moři

Josef Jíra
Na moři

Id: 28205

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, papír poškozen vodou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

Otto Langer - V přístavu

Otto Langer
V přístavu

Id: 30804

olej/karton, rozměr 63 x 78 cm, signováno vpravo dole, pod sklem zašpiněno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 200

Detail

Jana Kasalová - Snědený meloun

Jana Kasalová
Snědený meloun

Id: 33001

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 58, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Vladimír Suchánek - Eterna

Vladimír Suchánek
Eterna

Id: 30505

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno uprostřed dole, vlevo dole číslováno 3/100, paspartováno, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

  Autor neurčen - Horské sruby

Horské sruby

Id: 24305

olej/dřevěná deska, rozměr 22,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

Detail