Aukce XXX./2016
Josef Michl
Zátiší
Id: 33408
olej/karton, rozměr 33 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 48, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
Božena Vohánková
U řeky
Id: 32701
olej/karton, rozměr 24,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, lehce ošoupaná barva, drobně poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
Emanuel Knížek
Krajina
Id: 33205
olej/překližka, rozměr 54,5 x 69,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Jan Václav Sládek
Dívka a měsíc
Id: 27801
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 50 x 38 cm, signováno vpravo dole, datace, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Max Švabinský
Dáma s paraplíčkem
Id: 24304
litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole v tisku monogram, datováno 58, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 500 Kč
Jiřina Skálová
Zátiší s pomeranči
Id: 33003
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 54, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Zdeněk Smetana
Janáčkovo kvarteto
Id: 27609
litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 05, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč
Jan Bauch
Homér
Id: 30504
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 32,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo dole číslováno 3/100, paspartováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč
Atanas Tasev
Statek u rybníka
Id: 24202
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, zaprášeno pod sklem, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 301 Kč
Amorci
Id: 26109
akvarel/lepenka, velikost malby 15 x 46 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč
Josef Jíra
Na moři
Id: 28205
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, papír poškozen vodou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč
Otto Langer
V přístavu
Id: 30804
olej/karton, rozměr 63 x 78 cm, signováno vpravo dole, pod sklem zašpiněno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč
Jana Kasalová
Snědený meloun
Id: 33001
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole monogramem, datováno 58, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Vladimír Suchánek
Eterna
Id: 30505
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42 x 32 cm, signováno uprostřed dole, vlevo dole číslováno 3/100, paspartováno, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Horské sruby
Id: 24305
olej/dřevěná deska, rozměr 22,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč