Aukce XXX./2016
J. Svoboda
Kachny na potoce
Id: 24310
olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním velmi dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 300 Kč
Vilém Plocek
Kytice
Id: 33308
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1966, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Konvolut pěti kusů porcelánových zvířátek
Id: 31002
zvířátka různé provenience, ve velikosti od 3,5 do 6 cm, ptáček poškozen, ostatní původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Václav Pavlík
Slunečnice
Id: 32101
olej/karton, rozměr 30 x 95 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
Karel Špillar
Sedící děvče
Id: 34602
kombinovaná technika/papír, rozměr 49 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
Jindřich Tomec
Na procházce
Id: 30603
olej/karton, rozměr signováno vpravo dole, popis, rozměr 28 x 38 cm, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč
Svatopluk Havrlík
Před sklizní
Id: 29802
olej/karton, rozměr 29 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 31, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 000 Kč
Jan Štursa
Toaleta
Id: 33401
nesignováno, pálená hlína, výška 37,5 cm, drobné oděrky, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
Karel Svolinský
Kytice
Id: 30714
barevná litografie/papír, velikost listu 41 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 996 Kč
Karel Gabriel
Zádumčivá alej
Id: 33102
olej/sololit, rozměr 39 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Bohumil Čadek
Malostranské náměstí
Id: 34305
olej/plátno, rozměr 95 x 70 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, obraz v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč
Hugo Boettinger
Cyklus koupajících se dívek
Id: 27001
konvolut tří kreseb, tuš/papír, rozměr každé kresby 23 x 13,5 cm, značeno vždy vpravo dole Dr. Desiderius, na zadní straně potvrzení pravosti, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč
Zarostlý potok
Id: 27619
olej/plátno, rozměr 40,5 x 56 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 800 Kč
Na loďce
Id: 30201
olej/plátno, rozměr 49 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 300 Kč
1 800 Kč
Mostecká věž
Id: 33203
olej/plátno, rozměr 65 x 49 cm, značeno vlevo dole, datováno 07, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč