Čas na serveru 04:28:36

Aukce XXX./2016

J. Svoboda - Kachny na potoce

J. Svoboda
Kachny na potoce

Id: 24310

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním velmi dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

2 300

Detail

Vilém  Plocek - Kytice

Vilém Plocek
Kytice

Id: 33308

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1966, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

 - Konvolut pěti kusů porcelánových zvířátek

Konvolut pěti kusů porcelánových zvířátek

Id: 31002

zvířátka různé provenience, ve velikosti od 3,5 do 6 cm, ptáček poškozen, ostatní původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Václav  Pavlík - Slunečnice

Václav Pavlík
Slunečnice

Id: 32101

olej/karton, rozměr 30 x 95 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Karel Špillar - Sedící děvče

Karel Špillar
Sedící děvče

Id: 34602

kombinovaná technika/papír, rozměr 49 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

Jindřich Tomec - Na procházce

Jindřich Tomec
Na procházce

Id: 30603

olej/karton, rozměr signováno vpravo dole, popis, rozměr 28 x 38 cm, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Svatopluk Havrlík - Před sklizní

Svatopluk Havrlík
Před sklizní

Id: 29802

olej/karton, rozměr 29 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 31, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Jan Štursa - Toaleta

Jan Štursa
Toaleta

Id: 33401

nesignováno, pálená hlína, výška 37,5 cm, drobné oděrky, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Svolinský - Kytice

Karel Svolinský
Kytice

Id: 30714

barevná litografie/papír, velikost listu 41 x 28 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
300

1 996

Detail

Karel Gabriel - Zádumčivá alej

Karel Gabriel
Zádumčivá alej

Id: 33102

olej/sololit, rozměr 39 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Bohumil Čadek - Malostranské náměstí

Bohumil Čadek
Malostranské náměstí

Id: 34305

olej/plátno, rozměr 95 x 70 cm, signováno vpravo dole, značně poškozený rám, obraz v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 800

1 900

Detail

Hugo Boettinger - Cyklus koupajících se dívek

Hugo Boettinger
Cyklus koupajících se dívek

Id: 27001

konvolut tří kreseb, tuš/papír, rozměr každé kresby 23 x 13,5 cm, značeno vždy vpravo dole Dr. Desiderius, na zadní straně potvrzení pravosti, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Autor neurčen - Zarostlý potok

Zarostlý potok

Id: 27619

olej/plátno, rozměr 40,5 x 56 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 100

1 800

Detail

  Autor neurčen - Na loďce

Na loďce

Id: 30201

olej/plátno, rozměr 49 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 300

1 800

Detail

  Autor neurčen - Mostecká věž

Mostecká věž

Id: 33203

olej/plátno, rozměr 65 x 49 cm, značeno vlevo dole, datováno 07, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 700

Detail