Čas na serveru 16:24:45

Aukce XXX./2016

František  Hudeček - Chodec ve městě

František Hudeček
Chodec ve městě

Id: 32907

olej/karton/překližka, rozměr 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, jedná se o obraz jednoho z prvních "Nočních chodců", posouzeno MUDr. Janem Vykoukalem, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
35 000

185 000

Detail

Příhozy: 85

Alfons Mucha - Děvče s růží

Alfons Mucha
Děvče s růží

Id: 29201

barevná kresba/tuš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 34 cm, značeno vpravo dole, datováno 32, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
85 000

150 000

Detail

Olbram Zoubek - Adam, Eva a had

Adam, Eva a had

Id: 33501

cín/zlato, celková výška Adama a Evy 44,5 cm, celková výška hada 40,5 cm, vše signováno na podstavci, původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Detail

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 30601

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Detail

Příhozy: 88

Josef Písecký (Liška) - Starý přístav v Dubrovníku

Josef Písecký (Liška)
Starý přístav v Dubrovníku

Id: 31301

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Detail

Příhozy: 95

Václav Hejna - 3 x 3

Václav Hejna
3 x 3

Id: 29301

olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Příhozy: 75

Josef Jíra - Jerusalemská mosaika

Josef Jíra
Jerusalemská mosaika

Id: 27617

olej/plátno, rozměr 28 x 64 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:
9 500

86 000

Detail

Příhozy: 56

Alfréd Justitz - Před domem

Alfréd Justitz
Před domem

Id: 22503

olej/karton, rozměr 50 x 68,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu, přiložen posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc., citace z posudku: "...jedná se o dílo českého malíře Alfréda Justitze z doby jeho působení ve Francii po roce 1923. O Justitzově autorství svědčí námět díla, rukopis malby a především výraz obrazu, ve kterém se zde uplatňuje Justitzův harmonický naturel..."

Vyvolávací cena:
55 000

77 000

Detail

Rudolf Krivoš - Pod surovinou

Rudolf Krivoš
Pod surovinou

Id: 32004

kombinovaná technika/překližka, rozměr 41 x 72 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, autorsky rámováno, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
35 000

77 000

Detail

Louisa  Piepenhagen - Alpská krajina

Louisa Piepenhagen
Alpská krajina

Id: 29402

nesignováno, olej/plátno, rozměr 47 x 61 cm, 19. století, na zadní straně značka plátna, dekorativně adjustováno, původní stav; obraz byl konzultován a posouzen PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, novému majiteli může být na vyžádání vypracován odborný posudek, velmi podobné dílo se nachází v knize August Bedřich, Charlotta a Louisa Piepenhagenovi viz foto

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Josef Vyleťal - Zrcadlo

Josef Vyleťal
Zrcadlo

Id: 30510

kombinovaná technika/olej/akvarel/papír, rozměr 53 x 40 cm, signováno uprostřed dole, na zadní straně datace 1986, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

70 500

Detail

Příhozy: 71

Vincent Hložník - Bez názvu

Vincent Hložník
Bez názvu

Id: 32002

olej/karton, rozměr 51,5 x 35,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 76, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
15 000

66 000

Detail

Vincent Hložník - Člověk a zvíře

Vincent Hložník
Člověk a zvíře

Id: 32001

olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 84, dekorativní adjustace, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
29 000

61 000

Detail

Oldřich Hlavsa - Zlatá alej

Oldřich Hlavsa
Zlatá alej

Id: 30801

olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu, na spodní části lehce otřená barva, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
11 000

55 000

Detail

František  Max - Pražské panorama

František Max
Pražské panorama

Id: 33101

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 71