Aukce XXX./2016
František Hudeček
Chodec ve městě
Id: 32907
olej/karton/překližka, rozměr 21 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, jedná se o obraz jednoho z prvních "Nočních chodců", posouzeno MUDr. Janem Vykoukalem, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
185 000 Kč
Příhozy: 85
Alfons Mucha
Děvče s růží
Id: 29201
barevná kresba/tuš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 34 cm, značeno vpravo dole, datováno 32, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, pravost potvrzena a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
85 000 Kč
150 000 Kč
Adam, Eva a had
Id: 33501
cín/zlato, celková výška Adama a Evy 44,5 cm, celková výška hada 40,5 cm, vše signováno na podstavci, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
135 000 Kč
Josef Svoboda
Rybáři
Id: 30601
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
120 000 Kč
Příhozy: 88
Josef Písecký (Liška)
Starý přístav v Dubrovníku
Id: 31301
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 95
Václav Hejna
3 x 3
Id: 29301
olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 75
Josef Jíra
Jerusalemská mosaika
Id: 27617
olej/plátno, rozměr 28 x 64 cm, signováno vpravo dole, autorsky olištováno, majitel získal přímo od autora
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 56
Alfréd Justitz
Před domem
Id: 22503
olej/karton, rozměr 50 x 68,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu, přiložen posudek Prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc., citace z posudku: "...jedná se o dílo českého malíře Alfréda Justitze z doby jeho působení ve Francii po roce 1923. O Justitzově autorství svědčí námět díla, rukopis malby a především výraz obrazu, ve kterém se zde uplatňuje Justitzův harmonický naturel..."
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
77 000 Kč
Rudolf Krivoš
Pod surovinou
Id: 32004
kombinovaná technika/překližka, rozměr 41 x 72 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, autorsky rámováno, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
77 000 Kč
Louisa Piepenhagen
Alpská krajina
Id: 29402
nesignováno, olej/plátno, rozměr 47 x 61 cm, 19. století, na zadní straně značka plátna, dekorativně adjustováno, původní stav; obraz byl konzultován a posouzen PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, novému majiteli může být na vyžádání vypracován odborný posudek, velmi podobné dílo se nachází v knize August Bedřich, Charlotta a Louisa Piepenhagenovi viz foto
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
75 000 Kč
Josef Vyleťal
Zrcadlo
Id: 30510
kombinovaná technika/olej/akvarel/papír, rozměr 53 x 40 cm, signováno uprostřed dole, na zadní straně datace 1986, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
70 500 Kč
Příhozy: 71
Vincent Hložník
Bez názvu
Id: 32002
olej/karton, rozměr 51,5 x 35,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 76, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
66 000 Kč
Vincent Hložník
Člověk a zvíře
Id: 32001
olej/karton, rozměr 70 x 100 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 84, dekorativní adjustace, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
29 000 Kč
61 000 Kč
Oldřich Hlavsa
Zlatá alej
Id: 30801
olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním stavu, na spodní části lehce otřená barva, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
55 000 Kč
František Max
Pražské panorama
Id: 33101
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 71