Aukce XXX./2016
Vladimír Kopecký
Hranoly
Id: 35017
kombinovaná technika/tempera/karton, rozměr 16,5 x 40 cm, signováno a věnování na zadní straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Otakar Schindler
Konec letního času
Id: 34109
olej/plátno, rozměr 50 x 55,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, popis uprostřed dole, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 400 Kč
Josef Istler
Strom
Id: 30511
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 66,5 x 47 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
5 100 Kč
Boris Jirků
Akt
Id: 27301
kresba/italská křída/zlaté plátky/papír, rozměr 99 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 300 Kč
5 000 Kč
Milan Laluha
Bez názvu
Id: 32008
pastel/papír, rozměr 15 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč
Paris
Id: 35001
olej/karton, rozměr 40,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole Tristan (okruh Maurice Utrillo), obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Václav Chochola
Akt
Id: 31611
fotografe, rozměr ve výřezu 23 x 17,5 cm, na zadní straně podpis včetně datace 1960, paspartováno, zasleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 900 Kč
Antonín Pelc
Karikatura Voskovec & Werich
Id: 30507
tuš/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 31 cm, neznačeno, popis tužkou, na papíru drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 800 Kč
U řeky
Id: 30702
olej/karton, rozměr 29 x 34 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
4 800 Kč
Rudolf Franz Ullmann
Hory při západu slunce
Id: 30101
olej/plátno, rozměr 36 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno 1926, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
Jan Rambousek
Železná lávka
Id: 31201
olej/plátno, rozměr 41,5 x 56 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, obraz vystaven v roce 1943 v Topičově salonu pod číslem katalogu 10
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Mark Chagall
Eva zatracovaná Bohem
Id: 31901
litografie/papír, nesignováno, velikost tisku 35 x 25,5 cm, z cyklu Obrazy z Bible - Výjev ke knize Genesis - X (37-38), na zadní straně originální motiv vydavatele Mourlot, paspartováno, oboustranně zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Jaromír Kunc
Zima na Vysočině
Id: 33204
olej/plátno, rozměr 65 x 92 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
4 500 Kč
Jan Dědina
Rybář
Id: 33302
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 500 Kč