Čas na serveru 03:52:38

Aukce XXX./2016

Vladimír Kopecký - Hranoly

Vladimír Kopecký
Hranoly

Id: 35017

kombinovaná technika/tempera/karton, rozměr 16,5 x 40 cm, signováno a věnování na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Schindler - Konec letního času

Otakar Schindler
Konec letního času

Id: 34109

olej/plátno, rozměr 50 x 55,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 83, popis uprostřed dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

5 400

Detail

Josef  Istler - Strom

Josef Istler
Strom

Id: 30511

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 66,5 x 47 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 100

Detail

Boris Jirků - Akt

Boris Jirků
Akt

Id: 27301

kresba/italská křída/zlaté plátky/papír, rozměr 99 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
4 300

Detail

Milan Laluha - Bez názvu

Milan Laluha
Bez názvu

Id: 32008

pastel/papír, rozměr 15 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Paris

Paris

Id: 35001

olej/karton, rozměr 40,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole Tristan (okruh Maurice Utrillo), obraz ve velmi dobrém stavu, původní rámování

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Chochola - Akt

Václav Chochola
Akt

Id: 31611

fotografe, rozměr ve výřezu 23 x 17,5 cm, na zadní straně podpis včetně datace 1960, paspartováno, zasleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

4 900

Detail

Antonín Pelc - Karikatura Voskovec & Werich

Antonín Pelc
Karikatura Voskovec & Werich

Id: 30507

tuš/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 31 cm, neznačeno, popis tužkou, na papíru drobné hnědé tečky, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

4 800

Detail

  Autor neurčen - U řeky

U řeky

Id: 30702

olej/karton, rozměr 29 x 34 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 100

4 800

Detail

 - Socha

Socha

Id: 32201

socha složená z mincí, malované dřevo, původ Asie, výška celková 77 cm, lokální oděrky, poškozené mince, původní stav

Vyvolávací cena:

4 702

Detail

Rudolf Franz Ullmann - Hory při západu slunce

Rudolf Franz Ullmann
Hory při západu slunce

Id: 30101

olej/plátno, rozměr 36 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno 1926, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jan Rambousek - Železná lávka

Jan Rambousek
Železná lávka

Id: 31201

olej/plátno, rozměr 41,5 x 56 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu, obraz vystaven v roce 1943 v Topičově salonu pod číslem katalogu 10

Vyvolávací cena:

Detail

Mark Chagall - Eva zatracovaná Bohem

Mark Chagall
Eva zatracovaná Bohem

Id: 31901

litografie/papír, nesignováno, velikost tisku 35 x 25,5 cm, z cyklu Obrazy z Bible - Výjev ke knize Genesis - X (37-38), na zadní straně originální motiv vydavatele Mourlot, paspartováno, oboustranně zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaromír Kunc - Zima na Vysočině

Jaromír Kunc
Zima na Vysočině

Id: 33204

olej/plátno, rozměr 65 x 92 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Jan  Dědina - Rybář

Jan Dědina
Rybář

Id: 33302

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

Detail