Čas na serveru 06:08:07

Aukce XXX./2016

Aleš Veselý - Nástroj

Aleš Veselý
Nástroj

Id: 34107

kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost listu 29,5 x 41,5, signováno vlevo dole, datováno 1992, zaskleno, oděrky na rámu, velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:
10 000

11 000

Detail

Vojtěch Preissig - Ze slováckého dvora

Vojtěch Preissig
Ze slováckého dvora

Id: 33301

akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 25 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

František  Tichý - Krasojezdkyně II.

František Tichý
Krasojezdkyně II.

Id: 30715

suchá jehla/papír, velikost tisku 30 x 24 cm, monogram vpravo dole včetně věnování a signatury vlastní rukou, datováno 39, číslo soupisu 18, uvedeno v soupisu grafického díla, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 800

10 001

Detail

Augustin Mervart - Ve stínu

Augustin Mervart
Ve stínu

Id: 30705

olej/plátno, rozměr 36 x 40 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Ota Janeček - Krajina kamenů

Krajina kamenů

Id: 33902

kombinovaná technika/papír, velikost přeloženého listu 12 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, uvnitř listu osobní korespondence Oty Janečka, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Václav Hejna - Hlídač pokladu

Václav Hejna
Hlídač pokladu

Id: 34110

kombinovaná technika/strukturální malba/překližka, rozměr 28,5 x 89 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Vilém Zlamal - Městské zákoutí

Vilém Zlamal
Městské zákoutí

Id: 33011

olej/plátno, rozměr 91 x 107 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Josef Krejsa - Potůček v krajině

Josef Krejsa
Potůček v krajině

Id: 29701

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 41 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
4 800

9 600

Detail

Alois Bílek - Notre-Dame

Alois Bílek
Notre-Dame

Id: 32910

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 25,5 cm, signováno vpravo nahoře, popis Paris, datace, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Zdeněk Burian - Na Modrém Nilu

Zdeněk Burian
Na Modrém Nilu

Id: 30508

tuš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Ota Janeček - Ilustrace k Seifertovi

Ilustrace k Seifertovi

Id: 27615

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 2/20, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Zdeněk Burian - Lovec a opice

Zdeněk Burian
Lovec a opice

Id: 30509

tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Ján Hanák - Eletrický výboj

Ján Hanák
Eletrický výboj

Id: 32010

olej/plátno/karton, rozměr 55 x 53 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Antonín Lukavský - Změnil jsem své způsoby

Antonín Lukavský
Změnil jsem své způsoby

Id: 34120

olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jindřich Hegr - Čas spánku

Jindřich Hegr
Čas spánku

Id: 30403

kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail