Aukce XXX./2016
Aleš Veselý
Nástroj
Id: 34107
kombinovaná technika/kvaš/papír, velikost listu 29,5 x 41,5, signováno vlevo dole, datováno 1992, zaskleno, oděrky na rámu, velmi dobrý původní stav
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
11 000 Kč
Vojtěch Preissig
Ze slováckého dvora
Id: 33301
akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 25 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 100 Kč
František Tichý
Krasojezdkyně II.
Id: 30715
suchá jehla/papír, velikost tisku 30 x 24 cm, monogram vpravo dole včetně věnování a signatury vlastní rukou, datováno 39, číslo soupisu 18, uvedeno v soupisu grafického díla, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 001 Kč
Augustin Mervart
Ve stínu
Id: 30705
olej/plátno, rozměr 36 x 40 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Krajina kamenů
Id: 33902
kombinovaná technika/papír, velikost přeloženého listu 12 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, uvnitř listu osobní korespondence Oty Janečka, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Václav Hejna
Hlídač pokladu
Id: 34110
kombinovaná technika/strukturální malba/překližka, rozměr 28,5 x 89 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Vilém Zlamal
Městské zákoutí
Id: 33011
olej/plátno, rozměr 91 x 107 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
Josef Krejsa
Potůček v krajině
Id: 29701
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 41 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
9 600 Kč
Alois Bílek
Notre-Dame
Id: 32910
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 25,5 cm, signováno vpravo nahoře, popis Paris, datace, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 500 Kč
Zdeněk Burian
Na Modrém Nilu
Id: 30508
tuš/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 100 Kč
Ilustrace k Seifertovi
Id: 27615
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 24 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 2/20, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Zdeněk Burian
Lovec a opice
Id: 30509
tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Ján Hanák
Eletrický výboj
Id: 32010
olej/plátno/karton, rozměr 55 x 53 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
9 000 Kč
Antonín Lukavský
Změnil jsem své způsoby
Id: 34120
olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč
Jindřich Hegr
Čas spánku
Id: 30403
kresba/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 500 Kč