Čas na serveru 05:05:07

Aukce XXX./2016

Bedřich  Havránek - Pod jezem

Bedřich Havránek
Pod jezem

Id: 29601

olej/karton, rozměr 22 x 32 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
12 000

51 500

Detail

Ludvík Kuba - Bouda na zahradě

Ludvík Kuba
Bouda na zahradě

Id: 35009

olej/karton, rozměr 28,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 940, oděrky na rámu, původní velmi dobrý stav, obraz je uveden v díle Ludvík Kuba - Malíř z roku 1946, str. 153, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

48 500

Detail

Příhozy: 50

Viktor Stretti - Synagoga

Viktor Stretti
Synagoga

Id: 34117

olej/karton, rozměr 61,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1902, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně studie dámy, původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

46 000

Detail

Josef Jíra - Cesta do kostela

Josef Jíra
Cesta do kostela

Id: 34203

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 56

Luděk Marold - Pouliční kejklířka

Luděk Marold
Pouliční kejklířka

Id: 32915

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33 x 21 cm, signováno vpravo dole Marold Paris, paspartováno, zaksleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 55

Emil Filla - Stojící žena

Emil Filla
Stojící žena

Id: 31604

patinovaná sádra, celková výška 40,5 cm, signováno na podstavci, datováno 35, původní stav, součástí je dřevěný sokl o celkové výšce 91,5 cm

Vyvolávací cena:
19 000

45 000

Detail

František Líbal - Hamburg

František Líbal
Hamburg

Id: 32909

olej/sololit, rozměr ve výřezu 22 x 32 cm, signováno uprostřed dole, popis, datováno 1921, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 75

Luděk Marold - Odpočívající šermíř

Luděk Marold
Odpočívající šermíř

Id: 32916

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 21 cm, signováno vlevo dole Marold Paris, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 49

Zdeněk Hajný - Sysifův sen

Zdeněk Hajný
Sysifův sen

Id: 33801

strukturální malba/plátno, rozměr 30 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Ota Bubeníček - Z Českomoravské vysočiny

Ota Bubeníček
Z Českomoravské vysočiny

Id: 35012

olej/překližka, rozměr 24,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 700

38 000

Detail

Příhozy: 56

Vladimír Muzička - Otroci

Vladimír Muzička
Otroci

Id: 32501

olej/lepenka, rozměr 100 x 99,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2015, autorsky olištováno, velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Joža Uprka - Krojovaný muž

Joža Uprka
Krojovaný muž

Id: 32702

akvarel/papír, velikost listu 52 x 41 cm, značeno monogramem vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Karel Hodr - Na Kampě

Karel Hodr
Na Kampě

Id: 33703

olej/karton, rozměr 38 x 57 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 48

Karel Hodr - Bárky v Dubrovníku

Karel Hodr
Bárky v Dubrovníku

Id: 33708

olej/karton, rozměr 37 x 57 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 64

František  Hudeček - Noční chodec

František Hudeček
Noční chodec

Id: 34701

kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 59 x 42 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 46, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
18 000

35 000

Detail