Aukce XXX./2016
Bedřich Havránek
Pod jezem
Id: 29601
olej/karton, rozměr 22 x 32 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
51 500 Kč
Ludvík Kuba
Bouda na zahradě
Id: 35009
olej/karton, rozměr 28,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 940, oděrky na rámu, původní velmi dobrý stav, obraz je uveden v díle Ludvík Kuba - Malíř z roku 1946, str. 153, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
48 500 Kč
Příhozy: 50
Viktor Stretti
Synagoga
Id: 34117
olej/karton, rozměr 61,5 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1902, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně studie dámy, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
46 000 Kč
Josef Jíra
Cesta do kostela
Id: 34203
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 56
Luděk Marold
Pouliční kejklířka
Id: 32915
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33 x 21 cm, signováno vpravo dole Marold Paris, paspartováno, zaksleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 55
Emil Filla
Stojící žena
Id: 31604
patinovaná sádra, celková výška 40,5 cm, signováno na podstavci, datováno 35, původní stav, součástí je dřevěný sokl o celkové výšce 91,5 cm
Vyvolávací cena:
19 000 Kč
45 000 Kč
František Líbal
Hamburg
Id: 32909
olej/sololit, rozměr ve výřezu 22 x 32 cm, signováno uprostřed dole, popis, datováno 1921, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 75
Luděk Marold
Odpočívající šermíř
Id: 32916
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 21 cm, signováno vlevo dole Marold Paris, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 49
Zdeněk Hajný
Sysifův sen
Id: 33801
strukturální malba/plátno, rozměr 30 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 000 Kč
Ota Bubeníček
Z Českomoravské vysočiny
Id: 35012
olej/překližka, rozměr 24,5 x 33 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 700 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 56
Vladimír Muzička
Otroci
Id: 32501
olej/lepenka, rozměr 100 x 99,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 2015, autorsky olištováno, velmi dobrý původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
37 000 Kč
Joža Uprka
Krojovaný muž
Id: 32702
akvarel/papír, velikost listu 52 x 41 cm, značeno monogramem vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Karel Hodr
Na Kampě
Id: 33703
olej/karton, rozměr 38 x 57 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 48
Karel Hodr
Bárky v Dubrovníku
Id: 33708
olej/karton, rozměr 37 x 57 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 64
František Hudeček
Noční chodec
Id: 34701
kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 59 x 42 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 46, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
35 000 Kč