Aukce XXX./2016
Gobelín
Francouzský
Id: 31402
vlna/vlna, rozměr 200 x 240 cm, ručně tkaný gobelín z období kolem roku 1850, přírodní motiv, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
8 500 Kč
Jaroslav Serpan
Bez názvu
Id: 32905
kombinovaná technika/akryl/tempera/papír/dřevo, rozměr 54,8 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč
Otakar Petroš
Schoulená
Id: 33010
patinovaná sádra, celková výška s dřevěným soklem 73 cm, signováno na soklu, datováno 61, zcela původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Josef Vyleťal
Abstraktní objekt
Id: 34105
kombinovaná technika/dřevo/malba/kov, rozměr 17 x 73 cm, signováno vpravo dole, konzultováno manželkou autora, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
Václav Koutský
Lebka
Id: 34111
olej/karton, rozměr 16 x 18 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 090 Kč
Příhozy: 50
Golfistka
Id: 33005
bronzová figura, celková výška včetně kamenného podstavce 32 cm, značeno na podstavci Milo, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 020 Kč
Otakar Hůrka
Lekníny na rybníce
Id: 27102
olej/překližka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 600 Kč
Adolf Hoffmeister
Jazz
Id: 26108
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole monogramem AH, datováno 61, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč
Emanuel Famíra
V přístavu
Id: 32903
olej/plátno/karton, rozměr 20 x 81 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně zbytky štítků, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Othon Coubine
Francie
Id: 31610
litografie/papír, velikost tisku 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, vlevo dole 479/500, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 390 Kč
Josef Svoboda
Poutníci
Id: 30901
olej/plátno, rozměr 88 x 88 cm, signováno vlevo dole, lokálně drobně oloupána barva, oděrky na rámu, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 000 Kč
Miroslav Štolfa
Zátiší s třešněmi
Id: 33004
olej/plátno, nesignováno, rozměr 48 x 65 cm, na zadní straně výstavní štítek, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Sobotka
Id: 33303
tuš/papír, velikost listu 17 x 26,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno 06, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Vladimír Pleiner
Sicilie
Id: 28203
olej/plátno, rozměr 34 x 42 cm, signováno vpravo dole, popis, datace 1934, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 515 Kč
Dolní Počernice
Id: 27613
olej/karton, rozměr 45 x 60 cm, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč