Čas na serveru 23:47:01

Aukce XXX./2016

 Gobelín - Francouzský

Gobelín
Francouzský

Id: 31402

vlna/vlna, rozměr 200 x 240 cm, ručně tkaný gobelín z období kolem roku 1850, přírodní motiv, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
7 000

Detail

Jaroslav Serpan - Bez názvu

Jaroslav Serpan
Bez názvu

Id: 32905

kombinovaná technika/akryl/tempera/papír/dřevo, rozměr 54,8 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Petroš - Schoulená

Otakar Petroš
Schoulená

Id: 33010

patinovaná sádra, celková výška s dřevěným soklem 73 cm, signováno na soklu, datováno 61, zcela původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Vyleťal - Abstraktní objekt

Josef Vyleťal
Abstraktní objekt

Id: 34105

kombinovaná technika/dřevo/malba/kov, rozměr 17 x 73 cm, signováno vpravo dole, konzultováno manželkou autora, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Koutský - Lebka

Václav Koutský
Lebka

Id: 34111

olej/karton, rozměr 16 x 18 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

8 090

Detail

Příhozy: 50

  Autor neurčen - Golfistka

Golfistka

Id: 33005

bronzová figura, celková výška včetně kamenného podstavce 32 cm, značeno na podstavci Milo, původní stav

Vyvolávací cena:

8 020

Detail

Otakar Hůrka - Lekníny na rybníce

Otakar Hůrka
Lekníny na rybníce

Id: 27102

olej/překližka, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

7 600

Detail

Adolf Hoffmeister - Jazz

Adolf Hoffmeister
Jazz

Id: 26108

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole monogramem AH, datováno 61, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Emanuel Famíra - V přístavu

Emanuel Famíra
V přístavu

Id: 32903

olej/plátno/karton, rozměr 20 x 81 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně zbytky štítků, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Othon Coubine - Francie

Othon Coubine
Francie

Id: 31610

litografie/papír, velikost tisku 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, vlevo dole 479/500, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 390

Detail

Josef  Svoboda - Poutníci

Josef Svoboda
Poutníci

Id: 30901

olej/plátno, rozměr 88 x 88 cm, signováno vlevo dole, lokálně drobně oloupána barva, oděrky na rámu, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Miroslav Štolfa - Zátiší s třešněmi

Miroslav Štolfa
Zátiší s třešněmi

Id: 33004

olej/plátno, nesignováno, rozměr 48 x 65 cm, na zadní straně výstavní štítek, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Václav Špála - Sobotka

Sobotka

Id: 33303

tuš/papír, velikost listu 17 x 26,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno 06, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Vladimír Pleiner - Sicilie

Vladimír Pleiner
Sicilie

Id: 28203

olej/plátno, rozměr 34 x 42 cm, signováno vpravo dole, popis, datace 1934, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

6 515

Detail

  Autor neurčen - Dolní Počernice

Dolní Počernice

Id: 27613

olej/karton, rozměr 45 x 60 cm, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail