Aukce XXX./2016
Josef Liesler
Striptýz
Id: 22101
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, vlevo dole č. 101/207, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 26507
1) Stařenka, olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, malba značně poškozena, nerámováno; 2) Chlapec, olej/plátno, rozměr 63 x 60 cm, popis na zadní straně, značně poškozena malba, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Věra Sedláková
Po zarostlém chodníčku
Id: 27607
litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1988, vlevo dole, 61/90, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
K. K. Farský
Na řece
Id: 31616
olej/karton, rozměr ve výřezu 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 000 Kč
Chytání motýlů
Id: 30708
barevná litografie/papír, velikost tisku 45,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, Francie, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč
Vojtěch Sedláček
Veselá cesta
Id: 30713
barevná litografie/papír, velikost listu 35 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 37, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
700 Kč
Jan Rambousek
Staré zámecké schody
Id: 32913
lept/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 34 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč