Čas na serveru 00:14:01

Aukce XXX./2016

Josef Liesler - Striptýz

Josef Liesler
Striptýz

Id: 22101

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 34, vlevo dole č. 101/207, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 26507

1) Stařenka, olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, malba značně poškozena, nerámováno; 2) Chlapec, olej/plátno, rozměr 63 x 60 cm, popis na zadní straně, značně poškozena malba, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Věra Sedláková - Po zarostlém chodníčku

Věra Sedláková
Po zarostlém chodníčku

Id: 27607

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1988, vlevo dole, 61/90, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

Detail

K. K.  Farský - Na řece

K. K. Farský
Na řece

Id: 31616

olej/karton, rozměr ve výřezu 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

  Autor neurčen - Chytání motýlů

Chytání motýlů

Id: 30708

barevná litografie/papír, velikost tisku 45,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, Francie, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Vojtěch  Sedláček - Veselá cesta

Vojtěch Sedláček
Veselá cesta

Id: 30713

barevná litografie/papír, velikost listu 35 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 37, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
300

700

Detail

Jan Rambousek - Staré zámecké schody

Jan Rambousek
Staré zámecké schody

Id: 32913

lept/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 34 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

700

Detail