Čas na serveru 03:20:14

Aukce XXX./2016

František Vavřina - Staropražské zákoutí

František Vavřina
Staropražské zákoutí

Id: 24311

olej/karton, rozměr 50 x 39 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

František  Max - Pohled do krajiny

František Max
Pohled do krajiny

Id: 28702

olej/lepenka, rozměr 41,5 x 59 cm, signováno vpravo dole, lepenka zvlněná a lehce zlomená, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

František Drtikol - Dáma s květinou

František Drtikol
Dáma s květinou

Id: 31202

fotografie, velikost fotografie 22 x 10 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, slepotiskové razítko, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

  Autor neurčen - Při západu slunce

Při západu slunce

Id: 32202

olej/plátno, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1902, krakelované plátno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

J. Rombald - Sklizeň

J. Rombald
Sklizeň

Id: 24308

olej/plátno, rozměr 67 x 90 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Josef  Novák - Pod Pražským hradem

Josef Novák
Pod Pražským hradem

Id: 33201

olej/plátno, rozměr 47 x 63 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Dimitrij Kadrnožka - Dívky v orchidejích

Dimitrij Kadrnožka
Dívky v orchidejích

Id: 30602

litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, číslováno 2/50, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
700

2 600

Detail

  Autor neurčen - Rozkvetlé pobřeží

Rozkvetlé pobřeží

Id: 30803

ruský autor, olej/překližka, rozměr 36 x 69 cm, siginováno vpravo dole, obraz lehce prohnutý, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

Bohumil Jaroš - Rozkvetlý sad

Bohumil Jaroš
Rozkvetlý sad

Id: 32402

akvarel/tempera/lepenka, rozměr 23,5 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

Ladislav Kofránek - Snění

Ladislav Kofránek
Snění

Id: 33403

nesignováno, patinovaná sádra, celková výška 28 cm, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

2 600

Detail

Bohumír Dvorský - Rozkvetlé stromy

Bohumír Dvorský
Rozkvetlé stromy

Id: 28603

kombinovaná technika/papír, rozměr 35 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, papír vlevo poškozen, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Ota Janeček - Duha

Duha

Id: 33901

akvarel/papír, velikost přeloženého listu 16 x 20 cm, datováno vpravo dole, vnitřek listu obsahuje osobní korespondenci Oty Janečka, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jelínek - Turnov

Josef Jelínek
Turnov

Id: 28204

olej/lepenka/karton, rozměr 41 x 32 cm, signováno vlevo dole, popis, datace 43, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Bohumil Hradečný - K rybníku

Bohumil Hradečný
K rybníku

Id: 28305

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 70 cm, signováno vpravo dole, doporučeno čistit, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
800

2 300

Detail

Karel Schadt - Zarostlá cesta v polích

Karel Schadt
Zarostlá cesta v polích

Id: 29803

olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

2 300

Detail