Aukce XXX./2016
František Vavřina
Staropražské zákoutí
Id: 24311
olej/karton, rozměr 50 x 39 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč
František Max
Pohled do krajiny
Id: 28702
olej/lepenka, rozměr 41,5 x 59 cm, signováno vpravo dole, lepenka zvlněná a lehce zlomená, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
František Drtikol
Dáma s květinou
Id: 31202
fotografie, velikost fotografie 22 x 10 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, slepotiskové razítko, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Při západu slunce
Id: 32202
olej/plátno, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1902, krakelované plátno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
J. Rombald
Sklizeň
Id: 24308
olej/plátno, rozměr 67 x 90 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč
Josef Novák
Pod Pražským hradem
Id: 33201
olej/plátno, rozměr 47 x 63 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč
Dimitrij Kadrnožka
Dívky v orchidejích
Id: 30602
litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, číslováno 2/50, paspartováno, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
700 Kč
2 600 Kč
Rozkvetlé pobřeží
Id: 30803
ruský autor, olej/překližka, rozměr 36 x 69 cm, siginováno vpravo dole, obraz lehce prohnutý, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč
Bohumil Jaroš
Rozkvetlý sad
Id: 32402
akvarel/tempera/lepenka, rozměr 23,5 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč
Ladislav Kofránek
Snění
Id: 33403
nesignováno, patinovaná sádra, celková výška 28 cm, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč
Bohumír Dvorský
Rozkvetlé stromy
Id: 28603
kombinovaná technika/papír, rozměr 35 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, papír vlevo poškozen, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 500 Kč
Duha
Id: 33901
akvarel/papír, velikost přeloženého listu 16 x 20 cm, datováno vpravo dole, vnitřek listu obsahuje osobní korespondenci Oty Janečka, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Josef Jelínek
Turnov
Id: 28204
olej/lepenka/karton, rozměr 41 x 32 cm, signováno vlevo dole, popis, datace 43, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Bohumil Hradečný
K rybníku
Id: 28305
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 70 cm, signováno vpravo dole, doporučeno čistit, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 300 Kč
Karel Schadt
Zarostlá cesta v polích
Id: 29803
olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 300 Kč