Čas na serveru 11:32:49

Aukce LXII./2020

Jaroslav Zajíc - Dívčí akt

Jaroslav Zajíc
Dívčí akt

Id: 243604

olej/sololit, rozměr 100 x 72 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování, oděrky v malbě, stav viz foto

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Příhozy: 55

Josef Písecký (Liška) - Z Chorvatska

Josef Písecký (Liška)
Z Chorvatska

Id: 235605

olej/lepenka, rozměr 25 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Josef Kilián - Praha

Josef Kilián
Praha

Id: 240307

olej/plátno, rozměr 30 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

14 500

Detail

Oldřich Hlavsa - Pohled do kraje

Oldřich Hlavsa
Pohled do kraje

Id: 231117

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo, stav viz foto

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Olbram Zoubek - Eva povstávající

Eva povstávající

Id: 237204

reliéf/zlato/papír, rozměr ve výřezu 37 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1981, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Olbram Zoubek - Torzo vítající ženy

Torzo vítající ženy

Id: 241606

papírový reliéf/zlato, velikost listu 45 x 42,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, popis na zadní straně, rok vzniku 1984, nerámováno, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

  Autor neurčen - Holandsko v zimě

Holandsko v zimě

Id: 238707

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

13 700

Detail

Jaro Procházka - Z Paříže

Jaro Procházka
Z Paříže

Id: 236601

olej/dřevo, rozměr 24,5 x 32,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jaroslav Panuška - Na rybníku

Jaroslav Panuška
Na rybníku

Id: 238203

olej/dřevo, rozměr 18 x 23,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, kolem roku 1890, práce z Akademie, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Karel Souček (Bor) - V kavárně

Karel Souček (Bor)
V kavárně

Id: 239002

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 60,5 x 44,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Soulad

Oldřich Kulhánek
Soulad

Id: 240410

litografie/papír, rozměr listu 69 x 49 cm, značeno, číslováno, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Václav Soušek - Zátiší

Václav Soušek
Zátiší

Id: 241505

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno ve spodní části, datováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Olbram Zoubek - Loučení s ratolestí

Loučení s ratolestí

Id: 241607

papírový reliéf/zlato, velikost listu 45 x 42,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, popis na zadní straně, rok vzniku 2003, nerámováno, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Václav Špála - Milenci

Milenci

Id: 237404

kolorovaný linoryt, rozměr tisku 16,5 x 12 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

12 750

Detail

Ladislav Šíma - Město v zimě

Ladislav Šíma
Město v zimě

Id: 237406

olej/plátno, rozměr 90 x 105 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail