Čas na serveru 13:33:23

Aukce LXII./2020

Leopold Stephan - U jezera

Leopold Stephan
U jezera

Id: 239101

olej/plátno, rozměr 53,5 x 76,5 cm, neznačeno, na zadní straně starý štítek s přípisem, lehce poškozený rám, přiložen odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové

Vyvolávací cena:
25 000

95 000

Detail

Příhozy: 59

Emil Filla - Ženský kubistický akt

Emil Filla
Ženský kubistický akt

Id: 237201

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

86 000

Detail

Příhozy: 94

Václav Špála - Spící Žanda

Spící Žanda

Id: 240002

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 64 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

86 000

Detail

Příhozy: 55

Josef Písecký (Liška) - Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník

Id: 241803

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:

84 000

Detail

Příhozy: 69

Jiří Načeradský - Jaro

Jiří Načeradský
Jaro

Id: 236802

olej/plátno, rozměr 103 x 140 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně. olištováno, publikováno: Načeradský ve sbírce Ivana Melicherčíka, vystavováno např.: Galerie Umění 2013, Považská galéria umenia v Žiline 2013, Danubiana 2014

Vyvolávací cena:
6 000

83 000

Detail

Příhozy: 69

Olbram Zoubek - Marie Josefova bez ratolesti

Marie Josefova bez ratolesti

Id: 240101

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 30,5 x 21 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

80 000

Detail

Příhozy: 88

Isidor Kaufmann - Portrét rabína

Isidor Kaufmann
Portrét rabína

Id: 240509

olej/plátno, rozměr 42 x 34,5 cm, značeno vlevo po straně, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Arno Paříka,po

Vyvolávací cena:
25 000

80 000

Detail

Příhozy: 58

Vladimír Komárek - Balustráda

Vladimír Komárek
Balustráda

Id: 240903

olej/plátno, rozměr 60 x 120 cm, značeno a datováno uprostřed dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

77 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 68

Jaroslav Vožniak - Abstraktní kompozice

Jaroslav Vožniak
Abstraktní kompozice

Id: 236803

malba/deska, rozměr 114 x 146 cm, neznačeno, olištováno

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 69

Karel Špillar - Dívka v bílých šatech

Karel Špillar
Dívka v bílých šatech

Id: 241804

olej/plátno, rozměr 67 x 49 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, majitelem dílo konzultováno s prof. PhDr. Petrem Wittlichem, CSc., PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Šárkou Leubnerovou,po

Vyvolávací cena:
3 800

68 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 87

  Autor neurčen - Alpský motiv

Alpský motiv

Id: 237310

olej/plátno, rozměr 65 x 95 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 93

Andy Warhol - Zebra

Andy Warhol
Zebra

Id: 238002

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 50/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

64 001

Detail

Příhozy: 71

Salvador Dalí - Božská komedie

Salvador Dalí
Božská komedie

Id: 240401

litografie/ruční papír, rozměr listu 33 x 26 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, zaskleno, rámováno, přiložena kniha LE PARADIS

Vyvolávací cena:

62 001

Detail

Příhozy: 86

Jiří Trnka - Jarní větvičky

Jiří Trnka
Jarní větvičky

Id: 240403

olej/karton, rozměr 47 x 23 cm, značeno na zadní straně včetně přidané a značené litografie, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 65

František Ringo Čech - Smolný den

František Ringo Čech
Smolný den

Id: 236503

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 71