Aukce LXII./2020
Leopold Stephan
U jezera
Id: 239101
olej/plátno, rozměr 53,5 x 76,5 cm, neznačeno, na zadní straně starý štítek s přípisem, lehce poškozený rám, přiložen odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
95 000 Kč
Příhozy: 59
Emil Filla
Ženský kubistický akt
Id: 237201
zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 94
Spící Žanda
Id: 240002
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 46 x 64 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 55
Josef Písecký (Liška)
Dubrovník
Id: 241803
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
84 000 Kč
Příhozy: 69
Jiří Načeradský
Jaro
Id: 236802
olej/plátno, rozměr 103 x 140 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně. olištováno, publikováno: Načeradský ve sbírce Ivana Melicherčíka, vystavováno např.: Galerie Umění 2013, Považská galéria umenia v Žiline 2013, Danubiana 2014
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
83 000 Kč
Příhozy: 69
Marie Josefova bez ratolesti
Id: 240101
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 30,5 x 21 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 88
Isidor Kaufmann
Portrét rabína
Id: 240509
olej/plátno, rozměr 42 x 34,5 cm, značeno vlevo po straně, dekorativně adjustováno, přiložen posudek PhDr. Arno Paříka,po
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 58
Vladimír Komárek
Balustráda
Id: 240903
olej/plátno, rozměr 60 x 120 cm, značeno a datováno uprostřed dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
77 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 68
Jaroslav Vožniak
Abstraktní kompozice
Id: 236803
malba/deska, rozměr 114 x 146 cm, neznačeno, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 69
Karel Špillar
Dívka v bílých šatech
Id: 241804
olej/plátno, rozměr 67 x 49 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, majitelem dílo konzultováno s prof. PhDr. Petrem Wittlichem, CSc., PhDr. Michaelem Zachařem a PhDr. Šárkou Leubnerovou,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
68 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 87
Alpský motiv
Id: 237310
olej/plátno, rozměr 65 x 95 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 93
Andy Warhol
Zebra
Id: 238002
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 50/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
64 001 Kč
Příhozy: 71
Salvador Dalí
Božská komedie
Id: 240401
litografie/ruční papír, rozměr listu 33 x 26 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, zaskleno, rámováno, přiložena kniha LE PARADIS
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
62 001 Kč
Příhozy: 86
Jiří Trnka
Jarní větvičky
Id: 240403
olej/karton, rozměr 47 x 23 cm, značeno na zadní straně včetně přidané a značené litografie, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 65
František Ringo Čech
Smolný den
Id: 236503
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 71