Čas na serveru 12:02:03

Aukce LXII./2020

Jiří Trnka - Jarní větvičky

Jiří Trnka
Jarní větvičky

Id: 240403

olej/karton, rozměr 47 x 23 cm, značeno na zadní straně včetně přidané a značené litografie, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 65

František Ringo Čech - Smolný den

František Ringo Čech
Smolný den

Id: 236503

olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 71

Pablo Picasso - Deux Hommes scupltés

Pablo Picasso
Deux Hommes scupltés

Id: 237202

litografie/ruční papír, rozměr listu 45 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

61 000

Detail

Příhozy: 102

Ota Janeček - Ptáček v travách

Ptáček v travách

Id: 239501

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 29 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 70

Vilém (Willi) Nowak - Procházka v parku

Vilém (Willi) Nowak
Procházka v parku

Id: 240601

olej/deska, rozměr 115 x 93 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře a prof. PhDr. Petra Wittlicha, CSc.

Vyvolávací cena:
12 000

61 000

Detail

Vladimír Komárek - Strom v zimě

Vladimír Komárek
Strom v zimě

Id: 236201

olej/plátno, rozměr 64 x 49 cm, značeno s datací vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

60 555

Detail

Tomáš Bím - Perioda a Ch.

Tomáš Bím
Perioda a Ch.

Id: 240408

malba/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 56

Alois Kalvoda - Před deštěm v polích

Alois Kalvoda
Před deštěm v polích

Id: 239901

olej/překližka, rozměr 33 x 55 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Příhozy: 67

Zdeněk Burian - Studie pravěkých zvířat

Zdeněk Burian
Studie pravěkých zvířat

Id: 235609

kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 30 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno,po

Vyvolávací cena:

56 500

Detail

Příhozy: 73

Jan  Zrzavý - Ile de Sein

Ile de Sein

Id: 240405

suchá jehla/papír, rozměr tisku cca 9 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

56 000

Detail

Příhozy: 71

Vlastimil  Košvanec - Dívka se slunečníkem

Vlastimil Košvanec
Dívka se slunečníkem

Id: 240508

olej/plátno, rozměr 70 x 89 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
9 500

55 000

Detail

Kamil Lhoták - Závodiště

Kamil Lhoták
Závodiště

Id: 240404

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 66

Olbram Zoubek - Olbrame!

Olbrame!

Id: 243104

reliéf, olovo/zlato/cín, rozměr 30 x 21,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 51

Josef Jíra - Bretaň

Josef Jíra
Bretaň

Id: 238801

kvaš/lepenka. rozměr ve výřezu 42,5 x 57,5 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, v malbě drobné nedostatečnosti, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně popis viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

53 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 61

Jan Kutálek - Vaserpruv

Jan Kutálek
Vaserpruv

Id: 241102

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 18 cm, šířka cca 20 cm, značeno na spodní straně

Vyvolávací cena:
4 800

53 000

Detail

Příhozy: 66