Aukce LXII./2020
Pablo Picasso
Deux Hommes scupltés
Id: 237202
litografie/ruční papír, rozměr listu 45 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 102
Ptáček v travách
Id: 239501
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 29 x 29,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 70
Vilém (Willi) Nowak
Procházka v parku
Id: 240601
olej/deska, rozměr 115 x 93 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře a prof. PhDr. Petra Wittlicha, CSc.
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
61 000 Kč
Vladimír Komárek
Strom v zimě
Id: 236201
olej/plátno, rozměr 64 x 49 cm, značeno s datací vpravo dole, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
60 555 Kč
Tomáš Bím
Perioda a Ch.
Id: 240408
malba/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 56
Alois Kalvoda
Před deštěm v polích
Id: 239901
olej/překližka, rozměr 33 x 55 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 67
Zdeněk Burian
Studie pravěkých zvířat
Id: 235609
kresba/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 30 cm, neznačeno, popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
56 500 Kč
Příhozy: 73
Ile de Sein
Id: 240405
suchá jehla/papír, rozměr tisku cca 9 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 71
Vlastimil Košvanec
Dívka se slunečníkem
Id: 240508
olej/plátno, rozměr 70 x 89 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
55 000 Kč
Kamil Lhoták
Závodiště
Id: 240404
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 66
Olbrame!
Id: 243104
reliéf, olovo/zlato/cín, rozměr 30 x 21,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 51
Josef Jíra
Bretaň
Id: 238801
kvaš/lepenka. rozměr ve výřezu 42,5 x 57,5 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, v malbě drobné nedostatečnosti, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně popis viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
53 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 61
Jan Kutálek
Vaserpruv
Id: 241102
pálená hlína, glazováno, celková výška cca 18 cm, šířka cca 20 cm, značeno na spodní straně
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 66
Karel Laštovka
Hamlet
Id: 226602
olej/plátno, rozměr 99 x 80 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 48
Daniel Brunovský
Pocta Muzikovi
Id: 236804
malba/plátno, rozměr 120 x 140 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 48