Čas na serveru 11:46:24

Aukce LXII./2020

Olbram Zoubek - Jarmilo!

Jarmilo!

Id: 243105

papírový reliéf/zlato, rozměr 20 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Milan Klimeš - Společnost

Milan Klimeš
Společnost

Id: 237008

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, neznačeno, původem z autorovy pozůstalosti, nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 100

10 500

Detail

František  Tichý - Sup

František Tichý
Sup

Id: 241003

uhel/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Olbram Zoubek - O. duše - hlava

O. duše - hlava

Id: 243106

papírový reliéf/zlato, rozměr 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

  Neznačeno - Pod starým dubem

Neznačeno
Pod starým dubem

Id: 237303

olej/dřevo, rozměr 35,5 x 45 cm, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, 19. století,po

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Neznačeno - Portrét muže

Neznačeno
Portrét muže

Id: 234613

olej/plátno, rozměr 92 x 76 cm, poškozený rám, obraz v ploše poškozen, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 300

Detail

  Autor neurčen - U malé říčky

U malé říčky

Id: 237301

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr cca 25 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

9 000

Detail

Příhozy: 48

Josef Konečný - Děvčata v rozkvetlém sadu

Josef Konečný
Děvčata v rozkvetlém sadu

Id: 237309

olej/karton, rozměr 65 x 79 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František Tavík Šimon - Národní divadlo

František Tavík Šimon
Národní divadlo

Id: 237603

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značeno vpravo dole, papír lokálně poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 240306

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 69,5 x 52 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, pospáno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

8 700

Detail

František X. Procházka - Štiky

František X. Procházka
Štiky

Id: 231110

olej/karton, rozměr 45 x 50 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Otakar Číla - Albánská cikánka

Otakar Číla
Albánská cikánka

Id: 231118

olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Xaver Naske - Portrét Anduly Sedláčkové

František Xaver Naske
Portrét Anduly Sedláčkové

Id: 236008

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 31 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o portrét prvorepublikové herečky A. Sedláčkové viz přiložená monografie

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Sigmund - Ze Středomoří

Zdeněk Sigmund
Ze Středomoří

Id: 236602

olej/sololit, rozměr 41 x 36 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Leopold Musil - Praha

Leopold Musil
Praha

Id: 239502

olej/sololit, rozměr 55 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail