Aukce LXII./2020
O. duše - hlava
Id: 243106
papírový reliéf/zlato, rozměr 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1996, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč
Neznačeno
Pod starým dubem
Id: 237303
olej/dřevo, rozměr 35,5 x 45 cm, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, 19. století,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Neznačeno
Portrét muže
Id: 234613
olej/plátno, rozměr 92 x 76 cm, poškozený rám, obraz v ploše poškozen, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 300 Kč
U malé říčky
Id: 237301
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr cca 25 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
9 000 Kč
Příhozy: 48
Josef Konečný
Děvčata v rozkvetlém sadu
Id: 237309
olej/karton, rozměr 65 x 79 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
František Tavík Šimon
Národní divadlo
Id: 237603
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značeno vpravo dole, papír lokálně poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Bez názvu
Id: 240306
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 69,5 x 52 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, pospáno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
8 700 Kč
František X. Procházka
Štiky
Id: 231110
olej/karton, rozměr 45 x 50 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 500 Kč
Otakar Číla
Albánská cikánka
Id: 231118
olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 500 Kč
František Xaver Naske
Portrét Anduly Sedláčkové
Id: 236008
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 31 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o portrét prvorepublikové herečky A. Sedláčkové viz přiložená monografie
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Zdeněk Sigmund
Ze Středomoří
Id: 236602
olej/sololit, rozměr 41 x 36 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 500 Kč
Leopold Musil
Praha
Id: 239502
olej/sololit, rozměr 55 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Jaroslav Horejc
Kovář
Id: 240510
patinovaná hmota/dřevěný podstavec, celková výška 34 cm, značeno a datováno ve spodní části, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Antoš Frolka
Za živobytím
Id: 241506
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 500 Kč
František Tavík Šimon
Večer v Quimper
Id: 236701
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 000 Kč