Aukce LXII./2020
František Drtikol
Krajina
Id: 236808
olej/karton, rozměr 27 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v obraze krakeláž viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 54
Václav Zapadlík
Praga
Id: 234605
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 27 x 43 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
48 500 Kč
Příhozy: 53
Václav Březina
Potok v zimě
Id: 239403
olej/plátno, rozměr 40 x 66 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 62
Pierre Le Faguays
Amazonka
Id: 241706
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzového odlitku 45 cm, výška kamenného podstavce 6,5 cm, značeno na bronzovém podstavci, rok vzniku kolem 1930, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 61
Gustav Macoun
Zimní den
Id: 238201
olej/plátno, rozměr 61,5 x 85 cm, značeno vlevo dole, kolem roku 1920, obraz byl vystaven na autorské výstavě v Hlinsku viz katalog, strana 69
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
45 000 Kč
Karel Souček (Bor)
Jízda králů
Id: 240411
olej/plátno, rozměr 73 x 104 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
45 000 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka
Id: 1234
olej/karton, rozměr 74 x 53 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
44 000 Kč
Karel Laštovka
Berührungen
Id: 226601
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
43 000 Kč
František Kaván
Chaloupka
Id: 239601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, doba vzniku před rokem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, jedná se o autorovu rodnou chalupu ve Víchovské Lhotě, viz publikace Kaván str. 18
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 57
Ladislav Šaloun
Vlčí máky
Id: 237007
patinovaná sádra, celková výška cca 60 cm, neznačeno, drobné oděrky
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 69
Michal Singer
Samsara
Id: 237407
olej/plátno, rozměr 97 x 100 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně autorem, olištováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 62
Ota Bubeníček
Před bouří
Id: 239701
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Martina Kodla
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 69
František Daněk - Sedláček
Léto pod Štramberkem
Id: 240310
olej/karton, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 54
Josef Velčovský
Bretaň
Id: 241504
akryl/plátno, lepenka, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 900 Kč
40 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 63
Neznačeno
Akt
Id: 236811
olej/deska, rozměr 26,5 x 20 cm, celkový rozměr lehce poškozené adjustace 56 x 49 cm
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
39 000 Kč