Čas na serveru 11:36:08

Aukce LXII./2020

Karel Laštovka - Hamlet

Karel Laštovka
Hamlet

Id: 226602

olej/plátno, rozměr 99 x 80 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

52 000

Detail

Příhozy: 48

Daniel Brunovský - Pocta Muzikovi

Daniel Brunovský
Pocta Muzikovi

Id: 236804

malba/plátno, rozměr 120 x 140 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 48

František Drtikol - Krajina

František Drtikol
Krajina

Id: 236808

olej/karton, rozměr 27 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v obraze krakeláž viz foto

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 54

Václav Zapadlík - Praga

Václav Zapadlík
Praga

Id: 234605

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu cca 27 x 43 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

48 500

Detail

Příhozy: 53

Václav Březina - Potok v zimě

Václav Březina
Potok v zimě

Id: 239403

olej/plátno, rozměr 40 x 66 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 62

Pierre Le Faguays - Amazonka

Pierre Le Faguays
Amazonka

Id: 241706

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzového odlitku 45 cm, výška kamenného podstavce 6,5 cm, značeno na bronzovém podstavci, rok vzniku kolem 1930, stav viz foto

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 61

Gustav Macoun - Zimní den

Gustav Macoun
Zimní den

Id: 238201

olej/plátno, rozměr 61,5 x 85 cm, značeno vlevo dole, kolem roku 1920, obraz byl vystaven na autorské výstavě v Hlinsku viz katalog, strana 69

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Karel Souček (Bor) - Jízda králů

Karel Souček (Bor)
Jízda králů

Id: 240411

olej/plátno, rozměr 73 x 104 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Španělka

Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka

Id: 1234

olej/karton, rozměr 74 x 53 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

44 000

Detail

Karel Laštovka - Berührungen

Karel Laštovka
Berührungen

Id: 226601

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

František Kaván - Chaloupka

František Kaván
Chaloupka

Id: 239601

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, doba vzniku před rokem 1900, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, jedná se o autorovu rodnou chalupu ve Víchovské Lhotě, viz publikace Kaván str. 18

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 57

Ladislav Šaloun - Vlčí máky

Ladislav Šaloun
Vlčí máky

Id: 237007

patinovaná sádra, celková výška cca 60 cm, neznačeno, drobné oděrky

Vyvolávací cena:
2 200

41 000

Detail

Příhozy: 69

Michal Singer - Samsara

Michal Singer
Samsara

Id: 237407

olej/plátno, rozměr 97 x 100 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně autorem, olištováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 62

Ota Bubeníček - Před bouří

Ota Bubeníček
Před bouří

Id: 239701

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Martina Kodla

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 69

František Daněk - Sedláček - Léto pod Štramberkem

František Daněk - Sedláček
Léto pod Štramberkem

Id: 240310

olej/karton, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 54